Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - Konkursy dla uczniów

Konkursy dla uczniów

KONKURSY SZKOLNE

Zapraszamy uczniów "Siedemnastki" do udziału w szkolnym konkursie KOLĘD I PASTORAŁEK POLSKICH, który odbędzie się 18 grudnia 2017r.

Z regulaminem konkursu można zapoznać się →TUTAJ.

Karta zgłoszenia jest do pobrania →TUTAJ.

UWAGA! Termin zgłoszeń upływa 11 grudnia br.

Konkursy organizowane dla uczniow SP 17 w ramach programu "Bezpieczna +":

Regulamin konkursu literackiego można pobrać →TUTAJ.

Regulamin konkursu plastycznego można pobrać →TUTAJ.

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im. 21 BSP w Rzeszowie informuje, że 8 grudnia 2017 r. odbyła się XII edycja Międzyszkolnego Konkursu „Bliżej wieszcza” w kategorii: „Życie i twórczość Adama Mickiewicza”.

Szczegółowe informacje: warunki uczestnictwa, wykaz lektur znajduje się →TUTAJ.

Wyniki tegorocznej edycji konkursu znajdują się →TUTAJ.

6 grudnia 2017 r. odbyło się rozstrzygnięcie VII Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego z cyklu „BOMBKI CHOINKOWE W OBRAZACH” pod hasłem: „Sowy, sówki, sóweczki na gałązkach choineczki” pod patronatem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej  w Rzeszowie, skierowanego do uczniów z klas I – III i  IV – VII ze szkół podstawowych z Rzeszowa i okolic.

Regulamin konkursu znajduje się →TUTAJ

Sprawozdanie z rozstrzygnięcia konkursu wraz z wynikami znajduje się →TUTAJ

Polskie Centrum Origami, oddział w Rzeszowie oraz Rzeszowski Dom Kultury  filia „Pobitno” informują, że zakończyła się XII edycja wojewódzkiego konkursu plastycznego pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Podkarpackiego Kuratora Oświaty: „ZIMA W PAPIEROWYM OGRODZIE – MAGICZNE ŚWIĘTA” dla dzieci i młodzieży w wieku 5 – 15 lat z placówek oświatowo – wychowawczych województwa podkarpackiego.

Zdobywcy nagród zostali poinformowani telefonicznie lub drogą mailową.

Szczegółowy regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia można pobrać →TUTAJ.

VIII Międzyszkolny Turniej Wiedzy „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY” dla uczniów klas I-III ze szkół podstawowych Rzeszowa i okolic pod patronatem Wojewódzkiego Ośrodek Ruchu Drogowego w Rzeszowie i Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 17 w Rzeszowie 29 listopada 2017 r.

Regulamin VIII Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY” można pobrać →TUTAJ

Z wynikami konkursu można zapoznać sięTUTAJ.

Z regulaminem szkolnych eliminacji dla uczniów SP 17 w Rzeszowie można zapoznać się →TUTAJ