Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - Konkursy dla uczniów

Konkursy dla uczniów

KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE

DSC 0149.mW ostatnimm tygodniu przed przerwą świąteczno-noworoczną podsumowaliśmy "Konkurs na najpiękniejszy stroik świąteczny". Wpłynęło bardzo dużo prac, które zachwycały oryginalnością pomysłu i  starannym wykonaniem. Zasiliły one nasz szkolny kiermasz świąteczny i powędrowały do naszych domów.

Najpiękniejsze stroiki wykonali następujący uczniowie:

I miejsce: Martyna Król i Antonina Chryń
II miejsce: Milena Bartyzel i Zuzanna Graba
III miejsce: Tymoteusz Żmuda i Feliks Żarna
wyróżnienia: Krzysztof Chrzanowski i Olesja Buryło

20171214 145631.m

W dniu 14 grudnia 2017r. w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny

dla klas czwartych „Dociekliwy Mikołajek”. Więcej o konkursie →TUTAJ.

Mamy przyjemność ogłosić, że z pośród 25 uczestników najlepsze wyniki uzyskali:

1. Michał Stanisz kl. 4 „b”

2. Natalia Dziopek kl. 4 „e”

3. Izabela Wojciechowska kl. 4 „a”

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

IMG 20171218 162018.m18 grudnia w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu angielsko-plastycznego "Advent calendar" dla uczniów klas 1-3 naszej szkoły, który trwał od 4 do 8 grudnia br. Uczniowie mieli za zadanie wykonać kalendarze adwentowe ze słownictwem obrazkowym o tematyce świątecznej. Każda praca jaką wykonali uczniowie była wyjątkowa i dla jury konkursu było nie lada wyzwaniem, aby wybrać najpiękniejsze kalendarze.

Wyniki konkursu oraz przykładowe prace znajdują się →TUTAJ.

Konkursy organizowane dla uczniów SP 17 w ramach programu "Bezpieczna +"
:

Regulamin konkursu literackiego można pobrać →TUTAJ.

Regulamin konkursu plastycznego można pobrać →TUTAJ.

WYNIKI KONKURSÓW W RAMACH RZĄDOWEGO PROGRAMU "BEZPIECZNA +" →TUTAJ

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

Polskie Centrum Origami, oddział w Rzeszowie oraz Rzeszowski Dom Kultury  filia „Pobitno” zapraszają do udziału w XII edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Podkarpackiego Kuratora Oświaty:

WIOSNA W PAPIEROWYM OGRODZIE – BAJKOWY OGRÓD

Celem konkursu jest popularyzowanie sztuki składania papieru wśród dzieci i młodzieży.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku 5 – 15 lat z placówek oświatowo – wychowawczych województwa podkarpackiego.

Termin składania i nadsyłania prac upływa z dniem 16 marca 2018 r. (piątek do godz. 16.30). Zdobywcy nagród zostaną poinformowani telefonicznie lub drogą mailową.

REGULAMIN konkursu jest do pobrania →TUTAJ.

Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im. 21 BSP w Rzeszowie informuje, że 8 grudnia 2017 r. odbyła się XII edycja Międzyszkolnego Konkursu „Bliżej wieszcza” w kategorii: „Życie i twórczość Adama Mickiewicza”.

Szczegółowe informacje: warunki uczestnictwa, wykaz lektur znajduje się →TUTAJ.

Wyniki tegorocznej edycji konkursu znajdują się →TUTAJ.

6 grudnia 2017 r. odbyło się rozstrzygnięcie VII Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego z cyklu „BOMBKI CHOINKOWE W OBRAZACH” pod hasłem: „Sowy, sówki, sóweczki na gałązkach choineczki” pod patronatem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej  w Rzeszowie, skierowanego do uczniów z klas I – III i  IV – VII ze szkół podstawowych z Rzeszowa i okolic.

Regulamin konkursu znajduje się →TUTAJ

Sprawozdanie z rozstrzygnięcia konkursu wraz z wynikami znajduje się →TUTAJ

Polskie Centrum Origami, oddział w Rzeszowie oraz Rzeszowski Dom Kultury  filia „Pobitno” informują, że zakończyła się XII edycja wojewódzkiego konkursu plastycznego pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Podkarpackiego Kuratora Oświaty: „ZIMA W PAPIEROWYM OGRODZIE – MAGICZNE ŚWIĘTA” dla dzieci i młodzieży w wieku 5 – 15 lat z placówek oświatowo – wychowawczych województwa podkarpackiego.

9 grudnia 2017 r. w Rzeszowskim Domu Kultury filia „Pobitno” odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie tegorocznej edycji Kokursu.

Na konkurs wpłynęło 262 prace z 45 placówek z województwa podkarpackiego. Jury przyznało 53 nagrody.

Zdobywcy nagród zostali poinformowani telefonicznie lub drogą mailową.

Wśród nagrodzonych znaleźli się: Nina Baranowska (kl.4) - opiekun: p. Joanna Wójcik, Milena Ciąpała (kl.4) - opiekun: p. Urszula Duplaga, Arkadiusz Roj (kl.3) - opiekun p. Mariola Wiśniewska.

Wszystkie prace można oglądać na wystawie pokonkursowej w Rzeszowskim Domu Kultury filia „Pobitno”.

Gratulujemy zdobywcom nagród!

Szczegółowy regulamin konkursu można pobrać →TUTAJ.

VIII Międzyszkolny Turniej Wiedzy „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY” dla uczniów klas I-III ze szkół podstawowych Rzeszowa i okolic pod patronatem Wojewódzkiego Ośrodek Ruchu Drogowego w Rzeszowie i Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 17 w Rzeszowie 29 listopada 2017 r.

Regulamin VIII Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY” można pobrać →TUTAJ

Z wynikami konkursu można zapoznać sięTUTAJ.

Z regulaminem szkolnych eliminacji dla uczniów SP 17 w Rzeszowie można zapoznać się →TUTAJ