Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - Zajęcia pozalekcyjne
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zajęcia pozalekcyjne

 Zajęcia pozalekcyjne organizowane 

 w roku szkolnym 2017/2018 

 

Dzień tygodnia

Rodzaj zajęć

Dla    klas  

Godzina

Sala

Prowadzący

Poniedziałek

Zajęcia dla uczniów oczekujących na lekcje

4 - 6

8.00 - 8.45

4

ks. M. Uryniak

Zajęcia dla uczniów oczekujących na lekcje

4 - 6

8.50 - 9.35

4

p. A. Pajęcka

Klub Talentów - matematyka

1a

9.40 - 10.25

15

 p. M. Łyszczarz

Klub Talentów - matematyka/ zajęcia wyrównawcze

2b

10.35 - 11.20

3

p. H. Kielar

Zajęcia wyrównawcze

3b

  11.30 - 12.15

34

 p. E. Zacharska 

Kółko z języka niemieckiego

4e

 12.30 - 13.15

34

p. M. Kata

Kółko matematyczne

6 - 7

14.25 - 15.10

31

p. A. Ciąpała

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

7

14.25 - 15.10

29

p. A.Skoczylas

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego

7

15.15 - 16.00

28

p. A. Konik

Kółko z języka angielskiego

6a

15.15 - 16.00

10

p. M. Czepurko

Zajecia dodatkowe z fizyki

7

15.15 - 16.00

23

p. E. Barć

***********

*****************************************

******

************

 ****

******************

Wtorek

Zajęcia dla uczniów oczekujących na lekcje

4 - 6

8.00 - 8.45

4

p. B. Zacios

Zajęcia dla uczniów oczekujących na lekcje

4 - 6

8.50 - 9.35

4

p. A. Gawlik

Kółko matematyczne

3d

9.40 - 10.25

34

p. A. Niemiec

Kółko z języka angielskiego

4a,4d,4e

13.30 - 14.15

30

p. M. Urbanik

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

14.25 - 15.10

29

p. A. Ciąpała

Kółko plastyczne

6

14.25 - 15.10

30

p. R.Filipczak-Basara

Zajęcia techniczno-informatyczne

4 - 7

14.25 - 15.10

26

p. M. Staniszewska

 

Kółko z języka angielskiego

6c, 7a

15.15 - 16.00

10

p. M. Czepurko

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego

5

15.15 - 16.00 

 30 

p. D. Janicki

 

Zespół wokalny "Melodia"

4 - 7

15.15 - 16.00

33

p. K. Kawalec

 

Kółko przyrodniczo - matematyczne/ zajęcia wyrównawcze

3e

15.15 - 16.00

14

     p. L. Koryl

***********

*****************************************

******

************

****

******************

Środa

Zajęcia dla uczniów oczekujących na lekcje

 4 - 6 

 8.00 - 8.40 

p. B. Lis

Zajęcia dla uczniów oczekujących na lekcje

  4 - 6 

 8.50 - 9.35 

4

 p. K. Warchałowski

Zajęcia wyrównawcze/ zajęcia dla zdolnych

1b

9.40 - 10.25

4

 p. E. Stanisławczyk

Zajęcia ogólnorozwojowe

1c

10.35 - 11.20 

 6 

     p. E. Pytel

Zajęcia ogólnorozwojowe

 ind. 

10.35 - 11.20 

4

p. J. Wójcik

Szkolny Teatr „Iskierka”

1 - 6

11.30 -  12.15

d.k. 

p. M. Wiśniewska

Gimnastyka buzi i języka 

 0

12.30 - 13.30 

18

p. A. Drałus

Rewalidacja

ind.

12.45 - 13.45

35

p. M. Bober

Kółko przyrodnicze

5

14.25 - 15.10

27

p. E. Dziki

Kółko  matematyczne (co 2 tygodnie)

5

14.25 - 15.10 

31

p. A. Skoczylas

Kółko z języka angielskiego

 5 

 14.25 - 15.10

 30

p. E. Witowska - Demitraszek

Kółko historyczne

6-7

14.25 - 15.10

26

p. I. Sitarska

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego

4b, 4c

15.15 - 16.00

24

     p. M. Pomes

***********

*****************************************

******

************

****

*******************

Czwartek

Zajęcia dla uczniów oczekujących na lekcje

4 - 6

8.00 - 8.45

4

p. A. Pajęcka

 

Zajęcia dla uczniów oczekujących na lekcje

4 - 6 

8.50 - 9.35

4

     p. A. Pajęcka

 

Zajęcia ogólnorozwojowe

ind.

8.50 - 9.35 

34

     p. I. Ryndak

 

Kółko techniczne

1 - 6

8.50 - 9.35

4

p. K. Góralczyk -       Bielańska

 

Koło Caritas

3d

9.40 - 10.25

4

     p. A. Pękala

 

Zajęcia ogólnorozwojowe

3a

9.40 - 10.25

4

     p. G. Gryglewicz

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

6

10.35 - 11.20

34

     p. A. Domańska

 

 Zajęcia wyrównawcze

2

11.30 - 12.15

18

     p. A. Kontek

 

Rewalidacja

ind.

11.30 - 12.15

18

     p. A. Bilska

 

Kółko przyrodnicze

4

14.25 - 15.10

27

     p. E. Dziki

 

Zajęcia dodatkowe z matematyki

4

14.25 - 15.10

24

     p. A. Kuczek

 

Gimnastyka podstawowa

1 - 7

14.25 - 15.10

16

     p. M. Pałys

 

Kółko geograficzne

7

15.15 - 16.00

24

     p. M. Koziarz
 

Zajęcia dodatkowe z chemii

7

15.15 - 16.00

23

  p. E. Kardaś- Herma

***********

*****************************************

******

************

****

*********************

Piątek

Zajęcia dla uczniów oczekujących na lekcje

 4 - 6

8.00 - 8.45 

4

     p. J. Kawa

Zajęcia dla uczniów oczekujących na lekcje

4 - 6

8.50 - 9.35

4

     p. G. Wilk

 

Klub Talentów – matematyka

2c

9.40 - 10.25

15

     p. B. Kukułka

 

Kółko z języka angielskiego

7

9.40 - 10.25

 3

     p. J. Horska

 

Klub Talentów - język niemiecki

7c

10.35 - 11.20

 3

     p. M. Kata

 

Kółko z języka angielskiego

 4b, 5d

13.30 - 14.15

 10

     p. E. Przybyło

 

Kółko biologiczne

4-7

14.25 - 15.10

27

     p. B. Błahut

 

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego

4a, d, e

14.25 - 15.10

30

     p. A. Fularska

 

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego

6

15.15 - 16.00

28

     p. G. Cisek

*******************************************************************************************************

 

ind. = indywidualne

d.k. = dolny korytarz

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1