Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - Informacje dla rodziców

INFORMACJE NA TEMAT EGZAMINU ÓSMOKLASISTY są dostępne →TUTAJ

Wykaz podręczników do nauki religii w klasach 1-8 i drugiego języka obcego w klasach 4-6 w roku szkolnym 2018/2019TUTAJ

GODZINY PRACY SEKRETARIATU SZKOŁY

SEKRETARZ - mgr Barbara Łojewska

od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2018/ 2019

3 września 2018 r. - rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

23 - 31 grudnia 2018 r. - zimowa przerwa świąteczna

11 - 24 lutego 2019 r. - ferie zimowe

15 - 17 kwietnia 2019 r. - egzamin ósmoklasisty

18 - 23 kwietnia 2019 r. - wiosenna przerwa świąteczna

21 czerwca 2019 r. - zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych

22 czerwca - 31 sierpnia 2019 r. - ferie letnie

Konsultacje dla rodziców w roku szkolnym 2018/2019 odbywać się będą w poniedziałki w godz. 17:00 – 18:00 w następujących terminach: 29 października, 14 stycznia, 18 marca, 27 maja.

Terminy wywiadówek

26.11.2018r. – wywiadówka półokresowa

04.02.2019r. – wywiadówka okresowa

29.04.2019r. – wywiadówka półokresowa

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 17 w Rzeszowie, informuje że do dnia 11.06.2018r. przeprowadzi nabór dzieci chętnych do korzystania z obiadów przygotowywanych w stołówce szkolnej oraz chętnych do korzystania ze świetlicy w roku szkolnym 2018/2019.
Rodziców, którzy w w/w roku szkolnym będą posyłać dziecko na obiady lub do świetlicy szkolnej, bardzo prosimy o pobranieze strony internetowej szkoły lub od intendenta szkolnego:
  • KARTY ZGŁOSZENIA UCZNIA NA OBIADY DO STOŁOWKI SZKOLNEJ  →TUTAJ
  • KARTY ZGŁOSZENIA UCZNIA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ →TUTAJ

Należy pamiętać, aby wszystkie pola zostały starannie uzupełnione drukowanym pismem oraz aby dane były aktualnePodanie należy złożyć osobiście u intendenta szkolnego lub w sekretariacie w terminie nie przekraczającymdnia 12.06.2018r. Skan komunikatu  →TUTAJ.

Rada Rodziców przy SP 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie zatwierdziła składkę roczną na Radę Rodziców w wysokości:

- 30 zł na pierwsze dziecko

- 15 zł na drugie dziecko

- 0 zł na trzecie i każde kolejne dziecko.

Uchwała RR w tej sprawie jest do pobrania →TUTAJ oraz w zakładce "Rada Rodziców".

KOMUNIKAT RADY RODZICÓW

dotyczący rodziców i opiekunów prawnych uczniów uczęszczających do świetlicy szkolnej

Przyjętą przez Radę Rodziców dobrowolną wpłatę w kwocie wynoszącą 8,00 zł miesięcznie od ucznia na niezbędne akcesoria dla podopiecznych Świetlicy Szkolnej od 01-03-2017 należy wpłacać na konto bankowe BANK PEKAO S.A.  I O W Rzeszowie  nr rachunku:

40 1240 1792 1111 0010 0381 4010

W tytule należy wpisać: darowizna na świetlicę, miesiąc, imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

W zakładce Dokumenty szkolne znajduje się oferta ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków dla placówek oświatowych.

Od października 2017 r. informacja o wysokości płatności za obiady będzie przekazywana rodzicom/ prawnym opiekunom za pomocą dziennika elektronicznego.

WAŻNY KOMUNIKAT - Informacja na temat płatności za obiady:

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie informuje, iż od dnia 01.03.2017 r. obowiązuje elektroniczna forma płatności za wyżywienie dziecka - przelew na konto bankowe.

Pełna treść komunikatu TUTAJ

ODPISY ZA OBIADY będą dokonywane po wcześniejszym uprzedzeniu intendenta szkoły informację o nieobecności dziecka (także z punktu przedszkolnego) należy zgłosić dzień wcześniej do godz. 12.00 na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W e-mailu należy podać: imię i nazwisko ucznia, klasę, datę nieobecności i telefon kontaktowy.

Szanowni Rodzice! Polecamy Wam portal internetowy RAMPA:http://www.rampa.net.pl/

Można dowiedzieć się tutaj o ciekawych wydarzeniach, angażujących nie tylko osoby niepełnosprawne, zapoznać się z zasadami wsparcia finansowego dla niepełnosprawnych dzieci na warsztaty terapii zajęciowej, sprzęt, itp.