Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - Informacje dla rodziców

26.11.2018r. – wywiadówka półokresowa

04.02.2019r. – wywiadówka okresowa

13.05.2019r. – wywiadówka półokresowa

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE NA TEMAT EGZAMINU ÓSMOKLASISTY są dostępne →TUTAJ.

Szanowni Rodzice,
na platformie E-dziecko: https://szkola.edziecko.eu zostało opublikowane nowe rozliczenie za obiady
Prosimy o zalogowanie się i odczytanie nowej wysokości stawki.
Instrukcja logowania na platformę e-dziecko znajduje się →TUTAJ.

Szanowni Rodzice, pod adresem: https://szkola.edziecko.eu została uruchomiona strona, na której można sprawdzić informacje o płatnościach za obiady, aktualne rozliczenie oraz numer konta do wpłat za obiady.

Instrukcja logowania na platformę e-dziecko znajduje się →TUTAJ.

NOWY PROGRAM STYPENDIALNY DLA UCZNIÓW

Informujemy, że na stronie internetowej Urzędu Miasta dostępna jest informacja dotycząca Programu Stypendialnego Miasta Rzeszowa pn. Primus inter pares

Wniosek, załączniki do wniosku oraz uchwała, dostępne są →TUTAJ.

Szanowni Rodzice, od 1 lutego 2019r. został zmieniony rachunek bankowy do wpłat za żywienie dzieci:

35 1020 4391 0000 6402 0187 3264
Bank PKO BP I O/Rzeszów

WYŻEJ WSKAZANY RACHUNEK JEST INNY NIŻ TEN PODANY W STYCZNIU.
Prosimy o dokonywanie wpłat umieszczając w tytule przelewu: /imię i nazwisko dziecka, klasa/.
Informacja o wysokości wpłaty zostanie przekazana przez nauczycieli wychowawców przez dziennik elektroniczny.

Treść tego ogłoszenia jest do pobrania →TUTAJ.

Szanowni Rodzice, informujemy, że problemy związane z dziennikiem elektronicznym można zgłaszać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komunikat w sprawie otrzymania przez ucznia dostępu do pełnej i najnowszej wersji pakietu Microsoft Office 365 można przeczytać →TUTAJ

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej:  http://rzeszowskipomocnik.pl/mieszk/darmowy-office-365-dla-uczniow-i-nauczycieli/

Rada Rodziców przy SP 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie zatwierdziła składkę roczną na Radę Rodziców w wysokości:

- 30 zł na pierwsze dziecko

- 15 zł na drugie dziecko

- 0 zł na trzecie i każde kolejne dziecko.

Uchwała RR w tej sprawie jest do pobrania →TUTAJ oraz w zakładce "Rada Rodziców".

KOMUNIKAT RADY RODZICÓW

dotyczący rodziców i opiekunów prawnych uczniów uczęszczających do świetlicy szkolnej

Przyjętą przez Radę Rodziców dobrowolną wpłatę w kwocie wynoszącą 8,00 zł miesięcznie od ucznia na niezbędne akcesoria dla podopiecznych Świetlicy Szkolnej od 01-03-2017 należy wpłacać na konto bankowe BANK PEKAO S.A.  I O W Rzeszowie  nr rachunku:

40 1240 1792 1111 0010 0381 4010

W tytule należy wpisać: darowizna na świetlicę, miesiąc, imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie. Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie informuje, że od dnia 15 października 2018r. będą obowiązywały w szkole bloczki obiadowe.

Podstawą otrzymania bloczków dla dziecka będzie wpłacenie należnej kwoty za wyżywienie bezwzględnie do 10 października 2018r.

Komunikat można przeczytać →TUTAJ

Od października 2017 r. informacja o wysokości płatności za obiady jest przekazywana rodzicom/ prawnym opiekunom za pomocą dziennika elektronicznego.

WAŻNY KOMUNIKAT - Informacja na temat płatności za obiady:

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie informuje, iż od dnia 01.03.2017 r. obowiązuje elektroniczna forma płatności za wyżywienie dziecka - przelew na konto bankowe.

Pełna treść komunikatu TUTAJ

ODPISY ZA OBIADY  będą dokonywane po wcześniejszym uprzedzeniu intendenta szkoły informację o nieobecności dziecka (także z punktu przedszkolnego) należy zgłosić dzień wcześniej do godz. 12.00 na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W e-mailu należy podać: imię i nazwisko ucznia, klasę, datę nieobecności i telefon kontaktowy.

Wykaz podręczników do nauki religii w klasach 1-8 i drugiego języka obcego w klasach 4-6 w roku szkolnym 2018/2019 →TUTAJ

W zakładce Dokumenty szkolne znajduje się oferta ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków dla placówek oświatowych.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 17 w Rzeszowie, informuje że do dnia 11.06.2018r. przeprowadzi nabór dzieci chętnych do korzystania z obiadów przygotowywanych w stołówce szkolnej oraz chętnych do korzystania ze świetlicy w roku szkolnym 2018/2019.
Rodziców, którzy w w/w roku szkolnym będą posyłać dziecko na obiady lub do świetlicy szkolnej, bardzo prosimy o pobranieze strony internetowej szkoły lub od intendenta szkolnego:
  • KARTY ZGŁOSZENIA UCZNIA NA OBIADY DO STOŁOWKI SZKOLNEJ  →TUTAJ
  • KARTY ZGŁOSZENIA UCZNIA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ →TUTAJ

Należy pamiętać, aby wszystkie pola zostały starannie uzupełnione drukowanym pismem oraz aby dane były aktualnePodanie należy złożyć osobiście u intendenta szkolnego lub w sekretariacie w terminie nie przekraczającymdnia 12.06.2018r. Skan komunikatu  →TUTAJ.

Szanowni Rodzice! Polecamy Wam portal internetowy RAMPA:http://www.rampa.net.pl/

Można dowiedzieć się tutaj o ciekawych wydarzeniach, angażujących nie tylko osoby niepełnosprawne, zapoznać się z zasadami wsparcia finansowego dla niepełnosprawnych dzieci na warsztaty terapii zajęciowej, sprzęt, itp.