Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - EKSLIBRIS BIBLIOTEKI SP 17 W RZESZOWIE

EKSLIBRIS BIBLIOTEKI SP 17 W RZESZOWIE

nagroda

Niedawno w naszej „Siedemnastce” został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Projektujemy ekslibris biblioteki szkolnej”.

Wcześniej uczniowie na lekcjach plastyki dowiedzieli się czym jest znak własnościowy książki, a chętni wykonali projekty dla szkoły. Prace oddało blisko 40 uczniów. Wybrany projekt – nagrodzona praca została wykonana w postaci stempla. Nowo zakupione książki będą pieczętowane stemplem ekslibrisu znaku własnościowego biblioteki szkolnej.

Jury w składzie: P. Jolanta Czaja, P. Maja Czepurko, P. Anna Kielar, P. Beata Zacios, wyłoniło zwycięzcę i przyznało dwa wyróżnienia.

Nagrodę otrzymała: Matylda Pawłowska z kl. 7 a (>foto.).

Wyróżnienia otrzymały

Wiktoria Misiak z kl. 7 b (>foto.)

Marika Marcysiak z kl. 7 d (>foto.)

Gratulujemy uczennicom, a pozostałym uczniom dziękujemy za udział w konkursie.

Organizatorki konkursu: P. Jolanta Czaja i P. Anna Kielar