Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - Ogłoszenia

ZAPISY DO SZKOLNEJ ŚWIETLICY I STOŁÓWKI NA ROK SZK. 2019/2020

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 17 w Rzeszowie informuje rodziców - opiekunów, że od dnia 22 maja 2019r. będzie prowadzić zapisy uczniów chętnych do korzystania ze świetlicy, bądź stołówki szkolnej w roku szkolnym 2019/ 2020.

Podania znajdują się u intendenta szkolnego w pok. 21. Można je również pobrać poniżej:

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJTUTAJ

KARTA ZGŁOSZENIA UCZNIA NA OBIADY DO STOŁOWKI SZKOLNEJTUTAJ

Uzupełnione podania z aktualnymi danymi należy złożyć u szkolnego intendenta w pok. 21 do 15 czerwca br.

Komunikat jest do pobrania →TUTAJ.

WOJEWÓDZKI KONKURS „RZESZÓW - MOJE MIASTO”

Koło PTTK „Wędrowiec” przy Szkole Podstawowej Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im. 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie i Zarząd Oddziału PTTK w Rzeszowie

zapraszają uczniów klas 5-8 z Podkarpacia

do udziału w XIV EDYCJI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU LITERACKO – PLASTYCZNEGO

„RZESZÓW- MOJE MIASTO”

pod hasłem: TAJEMNICE I SEKRETY STAREGO RZESZOWA

Regulamin  konkursu znajduje się →TUTAJ

Wzór zgody  na przetwarzanie danych osobowych i opublikowanie wizerunku uczestnika konkursu można pobrać →TUTAJ.

NOWY PROGRAM STYPENDIALNY MIASTA RZESZOWA

Informujemy, że na stronie internetowej Urzędu Miasta dostępna jest informacja dotycząca Programu Stypendialnego Miasta Rzeszowa pn. Primus inter pares

Wniosek, załączniki do wniosku oraz uchwała, dostępne są →TUTAJ.

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PUNKTÓW PRZEDSZKOLNYCH NA ROK SZK. 2019/2020

Szanowni Rodzice! W bieżącym roku szkolnym nabór do rzeszowskich szkół, oddziałów i punktów przedszkolnych po raz kolejny jest wspomagany systemem elektronicznym.

ZARZĄDZENIE NR VIII_79_2019 Z 14 STYCZNIA 2019 W SPRAWIE TERMINÓW NABORUTUTAJ

ZARZĄDZENIE NR VIII_86_2019 Z 18 STYCZNIA 2019 W SPRAWIE NABORU DO KLAS IV I VIITUTAJ

Internetowa APLIKACJA NABORU jest dostępna →TUTAJ.

Bezpośrednia strona naboru do szkół podstawowych - wystarczy kliknąć w obrazek poniżej:

bezNazwy4.m

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół podstawowychjest do pobrania →TUTAJ.

Bezpośrednia strona naboru do przedszkoli - wystarczy kliknąć w obrazek poniżej:

bezNazwy3.m

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego do przedszkoliznajduje się →TUTAJ.

Karta potwierdzenia kontynuacji uczęszczania dziecka do danej jednostki →TUTAJ