Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - Ogłoszenia

WYWIADÓWKI ONLINE DLA RODZICÓW

Wywiadówki online dla rodziców uczniów klas 1-8 odbędą się 01 czerwca 2020 r. (poniedziałek):

- godz. 17.00: kl. 1-4,

- godz. 17.30: kl. 5-8

Nauczyciele uczący pełnią dyżur w godz. 17.00 - 18.30.

O szczegółach technicznych wychowawcy poinformują przez e-dziennik.

ZAPISY DO SZKOLNEJ ŚWIETLICY I STOŁÓWKI NA ROK SZK. 2020/2021

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie, informujemy, że rozpoczęły się zapisy uczniów chętnych do korzystania ze świetlicy, bądź stołówki szkolnej w roku szkolnym 2020/ 2021.

Podania (karty zgłoszenia) można pobrać poniżej:

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ →TUTAJ

KARTA ZGŁOSZENIA UCZNIA NA OBIADY DO STOŁÓWKI SZKOLNEJ →TUTAJ

Uzupełnione podania z aktualnymi danymi należy przesłać do szkoły pocztą tradycyjną lub elektroniczną (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), bądź złożyć w szkolnym sekretariacie do końca czerwca br.

KONTYNUACJA ZDALNEGO NAUCZANIA, ZAJĘCIA OPIEKUŃCZE W KLASACH I-III, ZAJĘCIA REWALIDACYJNE, KONSULTACJE DLA UCZNIÓW KLAS VIII

Informujemy, że Podstawa programowa w naszej szkole będzie nadal realizowana w formie kształcenia na odległość – lekcje z nauczycielem przez Internet wg dotychczasowego planu lekcji nauczania zdalnego.
Dodatkowo od 25.05.2020 r. w naszej szkole zorganizowaliśmy zajęcia opiekuńczo - wychowawcze dla uczniów klas 1-3, zajęcia rewalidacyjne oraz konsultacje dla uczniów klas 8. Szczegółowe informacje na ten temat zostały przekazane rodzicom przez e-dziennik.

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 2 W RZESZOWIE INFORMUJE

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie,

w związku z powrotem od 18 maja 2020 r. do prowadzenia diagnozy stacjonarnej (bezpośredniej) w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej Nr 2 w Rzeszowie,  przekazujemy stosowne informacje dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa w związku z koronawirusem (procedury Poradni) → TUTAJ.