Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - Ogłoszenia

SPOTKANIA Z RODZICAMI - WYWIADÓWKI OKRESOWE

poniedziałek 27 stycznia 2020r. w naszej szkole odbędą się spotkania wychowawców klas

z rodzicami - wywiadówki okresowe.

Spotkania z rodzicami uczniów klas 5-8  rozpoczną się o godz. 17.00

Spotkania z rodzicami uczniów klas 0-4  rozpoczną się o godz. 18.00

Informacja o przydziale sal znajduje się →TUTAJ

Nauczyciele pełnią dyżur w pokoju nauczycielskim w godz. 17.00 - 19.00.
Wychowawcy klas 0-4 pełnią dyżur przed wywiadówką, z kolei wychowawcy klas 5 - 8 po spotkaniach w klasach.

O NASZYM PRZEDSTAWIENIU JASEŁEK W RADIU VIA

Milo nam poiformowanć, że Radio Via zamieściło na stronie internetowej rozgłośni wiadomość

o przedstawieniu Jasełek, przygotowanym przez nauczycieli i uczniów naszej Siedemnastki.

Aby przeczytać (i posłuchać) informacji na ten temat wystarczy kliknąć →TUTAJ.

BEZPŁATNY DOSTĘP DO PAKIETU MICROSOFT OFFICE 365

Szanowni Rodzice, w związku z wdrażaniem przez naszą szkołę nowych technologii i w celu umożliwienia wszystkim naszym uczniom bezpłatnego dostępu do pełnej i najnowszej wersji pakietu Microsoft Office 365 konieczne jest podanie wychowawcy klasy adresu e-mail dziecka.

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje pomocne do pobrania i uruchomienia pakietu MS Office 365 oraz instrukcja przywracania dostępu do dziennika elektronicznego.

Komunikat UM Rzeszowa w tej sprawie znajduje się →TUTAJ

innowacyjna edukacja w rzeszowie

Strona logowania do Office 365 →TUTAJ

Pomocne informacje dotyczące zakładania konta i logowania się do usługi MS Office 365 można znaleźć →TUTAJ