Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - Ogłoszenia

SZKOLNA ZBIÓRKA ZNICZY DLA ŁYCZAKOWA

Nasza szkoła po raz kolejny uczestniczy w akcji Światełko dla Łyczakowa, będącej wspólną inicjatywą polskiego Radia Lwów i Konsulatu RP we Lwowie, a dziś już wielką społeczną akcją, której koordynatorem jest TVP Rzeszów. To wsparcie dla mieszkających we Lwowie Polaków, jak również wyraz pamięci o polskiej historii Lwowa. Bez naszego wsparcia akcja nie przyniesie oczekiwanych rezultatów

W ramach tej akcji w naszej szkole zbieramy znicze (najlepiej w kolorach białym i czerwonym) do pudła opisanego hasłem Znicze, które znajduje się w holu szkoły.

Szkolna akcja tegorocznej zbiórki zniczy potrwa do wtorku 24 października

Organizatorki akcji: p. I.Ryndak i p. G.Gryglewicz zachęcają do aktywnego włączenia się w akcję i z góry dziękują za okazaną pomoc.

„BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY” - MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ WIEDZY

Zapraszamy uczniów klas I-III ze szkół podstawowych Rzeszowa i okolic do udziału w VIII Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY” pod patronatem Wojewódzkiego Ośrodek Ruchu Drogowego w Rzeszowie i Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Konkurs odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 17 w Rzeszowie 29 listopada 2017 r. o godz. 13.00.

Termin zgłaszania uczestników upływa 17 listopada 2017 r.

Regulamin VIII Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY” można pobrać →TUTAJ.

Z regulaminem szkolnych eliminacji dla uczniów SP 17 w Rzeszowie można zapoznać się →TUTAJ.

OGÓLNOPOLSKI PROGRAM „WZOROWA ŁAZIENKA”

Wszystkich serdecznie zachęcamy do włączenia się w akcję „Wzorowa łazienka”. Nasza szkoła bierze udział w konkursie, dzięki któremu nasze szkolne toalety mogą stać się wzorowymi łazienkami.

Wystarczy kliknąć na link poniżej (oficjalna strona internetowa programu): https://www.wzorowalazienka.pl/glosuj  i zagłosować na naszą szkołę.  Każdy głos się liczy! Głosowanie trwa do końca listopada.

PŁATNOŚĆ ZA OBIADY

Od października br. informacja o wysokości płatności za obiady jest przekazywana rodzicom/ prawnym opiekunom za pomocą dziennika elektronicznego.

Dyrekcja Szkoły informuje także, iż od dnia 01.03.2017 r. obowiązuje elektroniczna forma płatności za wyżywienie dziecka - przelew na konto bankowe.

Pełna treść komunikatuTUTAJ.