Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - Ogłoszenia

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 dla uczniów klas 1-7 odbędzie się w piątek 22 czerwca br.:

- godz. 8.30 - zakończenie dla klas 1-3,

- godz. 9.30 - zakończenie dla klas 4-7.

O godzinie 8.40 w sali gimnastycznej nastąpi uroczyste zakończenie roku szkolnego z udziałem Dyrekcji szkoły dla uczniów nagrodzonych z klas 3-7.

Msza Święta dla uczniów na zakończenie roku szkolnego odbędzie się w czwartek 21 czerwca 2018r. o godz. 10.30.

Uczniowie wychodzą do kościoła pod opieką wychowawców i nauczycieli w ramach zajęć lekcyjnych.

Po powrocie do szkoły - lekcje wg planu.

STYPENDIA DLA UCZNIÓW

Stypendium za wyniki w nauce w Szkole Podstawowej nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie na okres jednego semestru mogą otrzymać uczniowie klas IV - VII, którzy uzyskali średnią ocen 5,4 (do średniej nie wlicza się drugiego języka obcego).

Stypendium przyznaje Dyrektor Szkoły na wniosek wychowawcy klasy i po jego zaopiniowaniu przez Radę Pedagogiczną.
Dyrektor Szkoły przekazuje informację o przyznanym stypendium, jego wysokości, terminie wypłaty rodzicom ucznia za pośrednictwem sekretariatu szkoły.

Wniosek o stypendium jest do pobrania TUTAJ.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie przyznawania stypendium za wyniki w nauce w Szkole Podstawowej nr 17 w Rzeszowie, który jest dostępny w zakładce Dokumenty szkolne - kategoria: "Statut i załączniki do Statutu SP 17".

Informacje nt Stypendium Miasta Rzeszowa dla uczniów za wyniki w nauce i wybitne osiągnięcia dostępne są w serwisie informacyjnym Urzędu Miasta Rzeszowa (w zakładce Oświata). Aby odwiedzić tę stronę, wystarczy kliknąć →TUTAJ.

Informacje dotyczące Programu Stypendialnego Miasta Rzeszowa znajdują się także →TUTAJ.

WOJEWÓDZKI KONKURS „RZESZÓW - MOJE MIASTO”

W związku z rozstrzygnięciem XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Literacko - Plastycznego "Rzeszów - moje miasto" pod hasłem: Stolicy Podkarpacia w 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości wszelkie informacje o terminie wręczenia nagród oraz laureatach zostaną przekazane telefonicznie.

W imieniu organizatorów informujemy, że zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu "Rzeszów - moje miasto" zostali uczennice i uczniowie ze szkół: SP 8, SP 27, SP 2 i  SP 17.
Wręczenie nagród odbędzie się 18 czerwca br. o godz. 14.30 w  Rzeszowskim Ratuszu. Zapraszamy nagrodzonych uczniów wraz z opiekunami.

ZWROT PODRĘCZNIKÓW DO SZKOLNEJ BIBLIOTEKI

Podręczniki spakowane w paczki (każdego ucznia osobno) i opisane (imię i nazwisko ucznia, klasa) należy złożyć (pod opieką wychowawcy) w wyznaczonych terminach w bibliotece szkolnej.

Wychowawcy klas dokonują wstępnej weryfikacji stanu podręczników. W przypadku zniszczenia podręczników (dotyczy klas 4-7), wychowawca klasy lub szkolny bibliotekarz poinformują o dalszym postępowaniu.

Harmonogram zwrotów podręczników w klasach 1-7

Data zwrotu

11.06.2018

12.06.2018

18.06.2018

NABÓR UCZNIÓW CHĘTNYCH DO KORZYSTANIA Z OBIADÓW W SZKOLNEJ STOŁÓWCE I CHĘTNYCH DO KORZYSTANIA ZE ŚWIETLICY

Dyrekcja Szkoły, informuje że do dnia 11 czerwca br. przeprowadzi nabór dzieci chętnych do korzystania z obiadów przygotowywanych w stołówce szkolnej oraz chętnych do korzystania ze świetlicy w roku szkolnym 2018/2019.

Rodziców, którzy w w/w roku szkolnym będą posyłać dziecko na obiady lub do świetlicy szkolnej, bardzo prosimy o pobranieze strony internetowej szkoły lub od intendenta szkolnego:
  • KARTY ZGŁOSZENIA UCZNIA NA OBIADY DO STOŁOWKI SZKOLNEJ  →TUTAJ
  • KARTY ZGŁOSZENIA UCZNIA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ →TUTAJ

Należy pamiętać, aby wszystkie pola zostały starannie uzupełnione drukowanym pismem oraz aby dane były aktualnePodanie należy złożyć osobiście u intendenta szkolnego lub w sekretariacie w terminie nie przekraczającymdnia 12.06.2018r. Skan komunikatu  →TUTAJ.

Dyrekcja SP 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie informuje, że od dnia 11.06.2018r. nie będą obowiązywały bloczki obiadowe

Rodziców – opiekunów uczniów prosimy o uiszczenie opłat za obiady bezwzględnie do dnia 07.06.2018r.