Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - Ogłoszenia

ZAPISY DO SZKOLNEJ ŚWIETLICY I STOŁÓWKI NA ROK SZK. 2019/2020

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 17 w Rzeszowie informuje rodziców - opiekunów, że od dnia 22 maja 2019r. prowadzi zapisy uczniów chętnych do korzystania ze świetlicy, bądź stołówki szkolnej w roku szkolnym 2019/ 2020.

Podania znajdują się u intendenta szkolnego w pok. 21. Można je również pobrać poniżej:

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ →TUTAJ

KARTA ZGŁOSZENIA UCZNIA NA OBIADY DO STOŁOWKI SZKOLNEJ →TUTAJ

Uzupełnione podania z aktualnymi danymi należy złożyć u szkolnego intendenta w pok. 21 do 15 czerwca br.

Komunikat jest do pobrania →TUTAJ.

NOWY PROGRAM STYPENDIALNY MIASTA RZESZOWA

Informujemy, że na stronie internetowej Urzędu Miasta dostępna jest informacja dotycząca Programu Stypendialnego Miasta Rzeszowa pn. Primus inter pares

Wniosek, załączniki do wniosku oraz uchwała, dostępne są →TUTAJ.

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PUNKTÓW PRZEDSZKOLNYCH NA ROK SZK. 2019/2020

Szanowni Rodzice! W bieżącym roku szkolnym nabór do rzeszowskich szkół, oddziałów i punktów przedszkolnych po raz kolejny jest wspomagany systemem elektronicznym.

ZARZĄDZENIE NR VIII_79_2019 Z 14 STYCZNIA 2019 W SPRAWIE TERMINÓW NABORUTUTAJ

ZARZĄDZENIE NR VIII_86_2019 Z 18 STYCZNIA 2019 W SPRAWIE NABORU DO KLAS IV I VIITUTAJ

Internetowa APLIKACJA NABORU jest dostępna →TUTAJ.

Bezpośrednia strona naboru do szkół podstawowych - wystarczy kliknąć w obrazek poniżej:

bezNazwy4.m

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół podstawowychjest do pobrania →TUTAJ.

Bezpośrednia strona naboru do przedszkoli - wystarczy kliknąć w obrazek poniżej:

bezNazwy3.m

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego do przedszkoliznajduje się →TUTAJ.

Karta potwierdzenia kontynuacji uczęszczania dziecka do danej jednostki →TUTAJ