Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - Ogłoszenia

BEZPŁATNA INFOLINIA DLA DZIECI I RODZICÓW

INFOLINIA

Celem infolinii jest profilaktyka problemów dzieci i młodzieży, w tym następstw izolacji rówieśniczej spowodowanych stanem epidemii COVID-19. Istotne jest również odpowiednie wsparcie rozwoju psychofizycznego dzieci i młodzieży w ramach prowadzenia przez specjalistów infolinii interwencyjno-informacyjnej.

Pod bezpłatny, całodobowy numer telefonu będzie mogła zadzwonić każda młoda osoba mająca problemy w domu, w szkole czy też w relacjach rówieśniczych.

Więcej informacji na ten temat znajduje się →TUTAJ.

OPŁATA ZA OBIADY - WRZESIEŃ 2021 R.

Opłata za miesiąc wrzesień 2021r. wynosi:

• dla Punktu Przedszkolnego: 129,80 zł
  • dla uczniów Szkoły Podstawowej: 65,10 zł

Wpłaty za żywienie prosimy dokonywać do 10-go dnia każdego miesiąca na numer konta:

Tytuł przelewu: „Opłata za żywienie… (imię i nazwisko dziecka, klasa), mm-rrrr"