Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - Ogłoszenia

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

zakończenie roku szkolnego grafika

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 dla uczniów klas 1-8 odbędzie się w piątek 24 czerwca:

- godz. 10:15 - klasy 1-3,

- godz. 11:00 - klasy 4-7.

Odbędą się tylko spotkania z wychowawcami. Uczniowie na teren szkoły wchodzą bez opieki rodziców.

O godzinie 11.45 w sali gimnastycznej nastąpi uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas 8

oraz wręczenie Pucharów Dyrektora Szkoły uczniom wyróżniającym się w nauce.

Msza Święta dla uczniów na zakończenie roku szkolnego odbędzie się

w Kościele Garnizonowym 24 czerwca 2022 r. o godz. 9:00.

PROGRAM STYPENDIALNY MIASTA RZESZOWA

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie, na stronie internetowej Urzędu Miasta dostępna jest informacja dotycząca Programu Stypendialnego Miasta Rzeszowa pn. Primus inter pares

Wniosek, załączniki do wniosku oraz uchwała, są dostępne →TUTAJ.

Prosimy o dostarczenie do szkoły prawidłowo uzupełnionej II części wniosku

(wzór - TUTAJ: →strona 1,→strona 2

17 CZERWCA DNIEM DODATKOWO WOLNYM OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

Informujemy, że 17 czerwca (piątek) jest w naszej szkole dniem dyrektorskim - dodatkowo wolnym od zajęć dydaktycznych.

Szkoła zapewnia tego dnia potrzebującym uczniom opiekę świetlicową i obiad.

Prosimy przekazać wychowawcy klasy, czy dziecko będzie w najbliższy piątek korzystało z opieki w szkolnej świetlicy i/ lub z wyżywienia w szkolnej stołówce.

Informację należy przekazać do wychowawcy klasy najpóźniej we wtorek 14 czerwca.