Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - Ogłoszenia

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA PRZEDSZKOLI

Serdecznie zapraszamy uczniów rocznego przygotowania przedszkolnego realizowanego w rzeszowskich przedszkolach (6-latki) do udziału w Miejskim Konkursie Plastycznym dla Przedszkoli pt. W poszukiwaniu Wiosny”.

Termin nadsyłania pracy (na adres Organizatora, z dopiskiem MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA PRZEDSZKOLI) upływa 21.03.2019r. – decyduje data stempla pocztowego.

Regulamin konkursu można pobrać →TUTAJ.

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PUNKTÓW PRZEDSZKOLNYCH NA ROK SZK. 2019/2020

Szanowni Rodzice! W bieżącym roku szkolnym nabór do rzeszowskich szkół, oddziałów i punktów przedszkolnych po raz kolejny jest wspomagany systemem elektronicznym.

ZARZĄDZENIE NR VIII_79_2019 Z 14 STYCZNIA 2019 W SPRAWIE TERMINÓW NABORUTUTAJ

ZARZĄDZENIE NR VIII_86_2019 Z 18 STYCZNIA 2019 W SPRAWIE NABORU DO KLAS IV I VIITUTAJ

Internetowa APLIKACJA NABORU jest dostępna →TUTAJ.

Bezpośrednia strona naboru do szkół podstawowych - wystarczy kliknąć w obrazek poniżej:

bezNazwy4.m

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół podstawowychjest do pobrania →TUTAJ.

Bezpośrednia strona naboru do przedszkoli - wystarczy kliknąć w obrazek poniżej:

bezNazwy3.m

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego do przedszkoliznajduje się →TUTAJ.

Karta potwierdzenia kontynuacji uczęszczania dziecka do danej jednostki →TUTAJ

OD 1 LUTEGO NOWY RACHUNEK BANKOWY DO WPŁAT ZA ŻYWIENIE DZIECI

Szanowni Rodzice, od 1 lutego 2019r. został zmieniony rachunek bankowy do wpłat za żywienie dzieci:

Bank PKO BP I O/Rzeszów

WYŻEJ WSKAZANY RACHUNEK JEST INNY NIŻ TEN PODANY W STYCZNIU.
Prosimy o dokonywanie wpłat umieszczając w tytule przelewu: /imię i nazwisko dziecka, klasa/.
Informacja o wysokości wpłaty zostanie przekazana przez nauczycieli wychowawców przez dziennik elektroniczny.

Treść tego ogłoszenia jest do pobrania →TUTAJ.

ZBIÓRKA MAKULATURY

Przypominamy o tegorocznej zbiórce makulatury w naszej szkole, koordynowanej przez Radę Rodziców.

Miejsce i termin: hol przy wejściu głównym do szkoły, w każdy poniedziałek do godz. 8.30.

Waga podpisanej (imię, nazwisko i klasa ucznia) paczki: do 15 kg.

Dla uczestników zbiórki przygotowano atrakcyjne nagrody,

dla najaktywniejszej klasy nagrodę niespodziankę.

ZBIERAJĄC MAKULATURĘ RATUJESZ DRZEWA. RATUJĄC DRZEWA RATUJESZ ZIEMIĘ.

ZAPRASZAMY DO AKTYWNEGO WŁĄCZENIA SIĘ DO AKCJI.