Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - Ogłoszenia

WARSZTATY DLA UCZNIÓW W JĘZYKU ANGIELSKIM

Pełniący Funkcję Prezydenta Miasta Rzeszowa Pan Marek Bajdak oraz „Urban Lab Rzeszów” zapraszają uczniów do udziału w kreatywnych warsztatach w języku angielskim o tematyce miejskiej (smart city).

Warsztaty odbędą się on-line w następujących terminach:

dla uczniów klas 1-3: 19 kwietnia 2021 r., godz. 17:00 - 18:30 - „Bees in a smart city"

dla uczniów klas 4-5: 20 kwietnia 2021 r., godz. 17:00 - 18:30 - „Smart City: wykorzystuję, nie wyrzucam, czyli wszystko o upcyclingu"

dla uczniów klas 6 -8: 21 kwietnia 2021 r., godz. 17:00 - 18:30 - „Social media in a smart city"

Zajęcia poprowadzą eksperci szkoły językowej „Early Stage”. O kolejnych edycjach organizatorzy poinformują po pierwszej części warsztatów. Zajęcia są bezpłatne.

Szczegółowe informacje znajdują się →TUTAJ.

LISTA KANDYDATÓW DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 17 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W RZESZOWIE

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

znajduje się →TUTAJ

Lista wszystkich uczniów z obwodu SP 17 →TUTAJ

WAŻNA INFORMACJA:

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych są zobowiązani do potwierdzenia woli uczęszczania do jednostki w terminie do 9 kwietnia 2021r., do godz. 15:00. Brak potwierdzenia we wskazanym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w jednostce.

bezNazwy4.m

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół podstawowych  jest dostępny →TUTAJ

LISTY KANDYDATÓW DO PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO PRZY SP 17 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W RZESZOWIE

Rzeszów, dnia 26.03.2021 r., godz. 9:00

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

znajduje się →TUTAJ

Lista kandydatów przyjętych i kontynuujących →TUTAJ: str.1, str.2

WAŻNA INFORMACJA:

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych są zobowiązani do potwierdzenia woli uczęszczania do jednostki w terminie do 1 kwietnia 2021r., do godz. 15:00. Brak potwierdzenia we wskazanym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w jednostce.

bezNazwy3.m

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli  jest dostępny →TUTAJ

ZAPRASZAMY NA WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE

Zapraszamy do Naszej przyjaznej 17-stki, w której nie możemy Was obecnie gościć...

Aby wirtualnie odwiedzić Naszą Szkołę, wystarczy kliknąćTUTAJ

Zapraszamy również do obejrzenia prezentacji o naszej Siedemnastce

Rodzina.m

- Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń.

Zobacz! Przekonaj się! →TUTAJ