Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - Ogłoszenia

ZBIÓRKA MAKULATURY

Dyrekcja szkoły i Rada Rodziców informuje, że w bieżącym roku szkolnym nadal będzie prowadzona zbiórka makulatury tylko w innej formie. Raz w miesiącu na teren szkoły będzie podstawiony kontener z firmy Atol, do którego bezpośrednio należy wrzucić makulaturę. Wyznaczeni rodzice będą ważyć oraz prowadzić ewidencję zbiórki.

Najbliższa zbiórka odbędzie się w następujących terminach:

14.11.2019 r. (czwartek):  godz. 7.30 – 8.30 oraz godz. 13.00 -16.00

15.11.2019 r. (piątek):  godz. 7.30 – 8.30 oraz godz. 13.00 -16.00

Kontener zostanie podstawiony na plac szkoły obok kuchni i tam będzie można zważyć oddawaną makulaturę.

WPŁATY ZA ŻYWIENIE DZIECKA W SZKOLNEJ STOŁÓWCE

Numer konta bankowego do wpłat za żywienie dziecka w stołówce SP 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie: 35 1020 4391 0000 6402 0187 3264
Wpłaty za żywienie należy dokonać do 10. dnia każdego miesiąca.
W tytule przelewu należy podać: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, za który dokonano opłaty za żywienie.

MIEJSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY „O PIÓRO PREZYDENTA MIASTA RZESZOWA I TYTUŁ MISTRZA ORTOGRAFII”

Zapraszamy uczniów klas 6 - 8 szkół podstawowych miasta Rzeszowa do udziału w I edycji Miejskiego Konkursu Ortograficznego pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa - Pana Tadeusza Ferenca pn. o Pióro Prezydenta Miasta Rzeszowa i tytuł Mistrza Ortografii.

Regulamin konkursu znajduje się →TUTAJ.

Kartę zgłoszenia udziału w konkursie można pobrać →TUTAJ, a wzór oświadczenia →TUTAJ.

Prosimy o telefoniczną informację do 8 listopada br., ilu uczestników i z jakiej szkoły weźmie udział w konkursietel. 503 025 713 (p. Marta Pomes) lub tel. 17-748 24 80 (sekretariat szkoły).

PONOWNE ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY - ADM.271.28.2019

17.10.2019r. Ponowne zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty cz. II - ADM.271.28.2019„Sprzedaż i dostawa fabrycznie nowych pomocy dydaktycznych niezbędnych do realizacji podstawy programowej z przedmiotów przyrodniczych w publicznych szkołach podstawowych (biologia, geografia, chemia i fizyka) do Szkoły Podstawowej Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie” →TUTAJ

11.10.2019r.  Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - ADM.271.28.2019: „Sprzedaż i dostawa fabrycznie nowych pomocy dydaktycznych niezbędnych do realizacji podstawy programowej z przedmiotów przyrodniczych w publicznych szkołach podstawowych (biologia, geografia, chemia i fizyka) do Szkoły Podstawowej Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie” →TUTAJ

BLOCZKI OBIADOWE

Szkoła Podstawowa Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie informuje, że od dnia 10 października 2019r. będą obowiązywały bloczki obiadowePosiłki w szkolnej stołówce będą wydawane tylko i wyłącznie po okazaniu bloczka.

Podstawą otrzymania bloczka dla dziecka będzie wpłacenie należnej kwoty za wyżywienie.

Komunikat można przeczytać →TUTAJ.