Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - TEGOROCZNA EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „RYSOWANE WIERSZYKI”
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

TEGOROCZNA EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „RYSOWANE WIERSZYKI”

Rozstrzygnięcie konkursu RYSOWANE WIERSZYKI 2023

  XIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Rysowane wierszyki” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Podkarpackiego Kuratora Oświaty przebiegała pod hasłem „Bajki dla dzieci Aleksandra Fredry”.  

 Uroczyste rozstrzygnięcie tegorocznej edycji odbyło się 28 kwietnia. Licznie zgromadzeni goście obejrzeli wesołe i kolorowe przedstawienie pt. „Przyjaciele” przygotowane przez szkolny teatr „Iskierka” złożony z uczniów klas II a i I b. Następnie miało miejsce odczytanie protokołu pokonkursowego, (który zamieszczono →tutaj) i wręczenie nagród. Pani dyrektor Mirosława Leśniak pogratulowała nagrodzonym uczniom ciekawych pomysłów, talentu i życzyła dalszych sukcesów. Również przewodniczący Rady Rodziców SP-17 p. Piotr Domin, złożył dzieciom gratulacje.

  Na zakończenie zaprezentowali się uczniowie z klasy VII a Paulina Węglarz i Miłosz Grzesik oraz z klasy VII b Dawid Nakonieczny, którzy wystąpili w inscenizacji wiersza „Paweł i Gaweł” (→foto.).

 Nagrody w konkursie ufundowała Rada Rodziców SP 17. Przygotowanie teatrzyku „Iskierka” - p. Mariola Wiśniewska, p. Joanna Kawa, p. Jolanta Czaja, p. Anna Bilska, p. Beata Zacios. Przygotowanie inscenizacji uczniów klas VII. - p. Barbara Gutkowska. Projekty dyplomów - p. Renata Filipczak-Basara. 

 Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do realizacji konkursu, organizatorzy składają serdeczne podziękowania. 

  RYSOWANE WIERSZYKI 2023 Prace  RYSOWANE WIERSZYKI 2023 Prace 01

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy