Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - Zajęcia pozalekcyjne
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne organizowane w roku szkolnym 2019/2020

Dzień tygodnia

Rodzaj zajęć

Dla klas

Lekcja

Sala

Prowadzący

Poniedziałek

Zajęcia dodatkowe z matematyki

7

1

23

A. Ciąpała

Szkolna Drużyna Orląt

5

9

28

A. Napiórkowska, 

B. Lis

Kółko plastyczne

8

30

A.Kielar

Zajęcia dodatkowe z matematyki

6b, 6d

8

26

A. Domańska

SKS - gimnastyka

1-4/
4-8

8/9

16

          M. Pałys

*************

*****************************************

******

************

 ****

*************

Wtorek

Zajęcia dodatkowe z geografii

5 - 8

8

31

M. Koziarz

Kółko matematyczne

7c, 8b

9

29

A.Skoczylas

Zajęcia dodatkowe z chemii

7, 8

10

23

W. Ścibor

Kółko origami

1- 3

9.45 – 10.45

4

J. Wójcik

SKS - gimnastyka

1-4/
4-8

8/9

16

M. Pałys

Gimnastyka buzi i języka

0a

7

11

A. Drałus

Zajęcia rozwijające (matematyczno - przyrodnicze)

2

9

12

A. Niemiec
 

Zajęcia muzyczno - taneczne

3b

9

15

E. Stanisławczyk

*************

*****************************************

******

************

 ****

 ************

Środa

Kółko biologiczne

7, 8

8

27

E. Dziki

Zajęcia ogólnorozwojowe

1b

8/9

16

A.Ruszel-Hala, M.Kwaśnik

Szkolny Zespół MELODIA

4 - 8

10

33

K. Kawalec

Kółko - j. niemiecki

7

8

10

L. Gawryś

 

Zajęcia dodatkowe z matematyki

2c

9

13

M. Dolecka
 

Programowanie z MAINECRAFT

8b

8

26

M. Staniszewska

*************

*****************************************

******

************

 ****

************ 

Czwartek

Zajęcia dodatkowe z matematyki (co drugi tydzień)

8a

9

29

A. Ciąpała

Zajęcia dodatkowe z matematyki (co drugi tydzień)

8c

10

29

A. Ciąpała

Zajęcia dodatkowe z chemii

7, 8

10

23

W. Ścibor

Zajęcia dodatkowe z matematyki

6a, 6c

7

16

A. Kuczek

Zajęcia dodatkowe

2b

9

14

L. Koryl

Zajęcia dodatkowe z j. polskiego

8b, 8c

2

4

M. Wisz

Zajęcia kulinarne

6

8

24

A. Kuczek
K. Góralczyk-Bielańska

 

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne (co drugi tydzień)

4b

7

2

A. Gawlik
 

Kółko ortograficzne

3c

9

13

E. Pytel
 

Zajęcia ogólnorozwojowe

1b

6

16

A. Ruszel-Hala,

M. Kwaśnik

 

Zajęcia wyrównawcze 

3a 

9

10

P.Tutak
 

Kółko matematyczne

3a 

9

12

M. Łyszczarz

*************

*****************************************

******

************

 ****

************ 

Piątek

Zajęcia wyrównawcze / Kółko fizyczne

7, 8

9

23

E. Barć

Klub Młodego Podróżnika

6

1

6

M. Kata

Kółko teatralne

4 - 5

1

4

J. Bazan - Witwicka

Kółko z j. angielskiego

7a, 7c

7.00 - 7.45

23

E. Witowska - Demitraszek

Kółko dziennikarskie „Pisanie to wyzwanie”

6 - 7

Termin ustalany na bieżąco z prowadzącymi

M. Pomes,

A. Pajęcka

 

Kółko z j. angielskiego

5b

7

34

M. Urbanik

 

Kółko matematyczno - przyrodnicze

1c

9

15

B. Kukułka
 

Zajęcia wyrównawcze - j. polski

1a 

9

13

A. Kontek

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1