Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA NAGRÓD XV EDYCJI MIEJSKIEGO KONKURSU LITERACKO - FOTOGRAFICZNEGO „RZESZÓW- MOJE MIASTO”

img 20220603 102240

3 czerwca w rzeszowskim Ratuszu wręczono nagrody laureatom tegorocznej edycji konkursu „Rzeszów – Moje Miasto” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz Rady Rodziców przy SP nr 17 w Rzeszowie (→foto).

Konkurs był skierowany do trzech kategorii wiekowych: przedszkoli, klas I-IV oraz klas V-VIII. Organizatorami konkursu dla uczniów klas V-VIII było  Szkolne Koło PTTK „ Wędrowiec”, którego funkcję opiekuna sprawuje p. Alicja Skoczylas oraz Oddział PTTK Rzeszów.

Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem: TAJEMNICE I LEGENDY STAREGO RZESZOWA.

Do konkursu zgłoszono łącznie we wszystkich kategoriach ponad 200 prac.

Uczennice naszej szkoły: Milena Ciąpała (kl. 8c) oraz Zofia Witek (kl. 7a) zdobyły zaszczytne miejsca i otrzymały tytuł Laureata konkursu.

Dzieci i młodzież, oprócz otrzymania nagród i dyplomów, posmakowały okolicznościowego - rzeszowskiego tortu, ufundowanego przez Radę Osiedla Drabinianka (→foto).

Dzięki uprzejmości Pani Krystyny Stachowskiej - Wiceprezydent Rzeszowa – nagrodzeni uczestnicy konkursu mogli również zwiedzić rzeszowski Ratusz oraz wykonać pamiątkowe zdjęcie przy najnowszej rynkowej atrakcji - rzeszowskim fortepianie. Był również czas na krótką muzyczną improwizację w wykonaniu dzieci i Pani Prezydent (→foto).

Dziękujemy za udział w tegorocznej edycji konkursu. Laureatom serdecznie gratulujemy!

Mamy nadzieję, że nadal będą poznawać swoje Miasto i odkrywać jego tajemnice dotąd nieznane.

Organizatorzy XV edycji konkursu:

Alicja Skoczylas

Marta Pomes