Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - FINAŁ I WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „WIELKANOCNE IDĄ ŚWIĘTA – W KRĘGU TRADYCJI I ZWYCZAJÓW”

223b030c 658a 4f67 82f1 8a2da31d89ad

W piątek 24 marca w naszej szkole podczas finału I Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego WIELKANOCNE IDĄ ŚWIĘTA – W KRĘGU TRADYCJI I ZWYCZAJÓW” gościliśmy młodych laureatów z Rzeszowa i okolic.

Konkurs został rozstrzygnięty w dwóch kategoriach wiekowych.

Z wynikami konkursu można zapoznać sięTUTAJ.

Uczestnicy finału konkursu wraz z goszczącą Panią Dyrektor Mirosławą Leśniak oraz członkiem Rady Rodziców Panem Piotrem Dominem (→foto.) mieli przyjemność obejrzeć występ artystyczny, krótki montaż słowno – muzyczny w wykonaniu uczniów i uczennic z klasy 1a (→foto.). Dzieci do występu zostały przygotowane pod kierunkiem Pani Eweliny Łojewskiej i Pani Joanny Wójcik.

Wystawa prac konkursowych1

Wystawa prac3

Wszystkim serdecznie gratulujemy osiągnięć

i życzymy dalszych sukcesów.

Wystawa prac2

Zapraszamy do obejrzenia prac konkursowych - wystarczy kliknąć w zdjęcia powyżej.