Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - STOŁÓWKA

STOŁÓWKA

PROCEDURA BEZPIECZNEGO KORZYSTANIA ZE STOŁÓWKI

1. Spożywanie posiłków przez uczniów odbywa się w systemie zmianowym, zgodnie z ustalonym harmonogramem: Harmonogram dla klas 1-3 →TUTAJ, Harmonogram dla klas 4-8TUTAJ.
  2. Uczniowie powinni spożywać posiłki w małych grupach.
  3. Podczas przechodzenia do jadalni grupy nie powinny się mijać.
  4. Nauczyciele mogą wejść z uczniami (dotyczy klas 1-3) oraz uczniowie klas 4-8 do stołówki dopiero po upewnieniu się, że:
  • poprzednia grupa wyszła ze stołówki,
  • pracownik obsługi wykonał zabiegi higieniczno-sanitarne polegające na dezynfekcji blatów stołów i poręczy krzeseł,
  • pomieszczenie zostało wywietrzone.
  1. Przed wyjściem do stołówki nauczyciel zobowiązany jest dopilnować, by uczniowie dokładnie umyli ręce wodą z mydłem, zgodnie z instrukcją poprawnego mycia rąk.
  2. Uczniowie powinni wchodzić do stołówki jeden za drugim, w bezpiecznej odległości i bez pośpiechu zajmować wyznaczone miejsca przy stołach.
  3. Po posiłek uczniowie podchodzą „gęsiego”, bez tłoczenia się przy stanowisku wydawania posiłków.
  4. Posiłki uczniom wydaje jedna osoba zaopatrzona w jednorazowe rękawiczki i maseczkę.
  5. Posiłki podawane są uczniom na talerzach umytych w temperaturze min. 600C z dodatkiem detergentu lub wyparzane.
  6. Po spożyciu posiłku przez uczniów nauczyciel (kl.1-3) informuje pracownika obsług o wyjściu grupy ze stołówki.

Pracownik obsługi dezynfekuje blaty stołów, przygotowując stołówkę na wejście kolejnej grupy.

jadlospis 7503

Przewidziany na dni od 06.12. do 10.12.2021r. znajduje się →TUTAJ.

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY IDENTYFIKATORÓW OBIADOWYCH

Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie informuje, iż od miesiąca listopada 2021r.

będzie obowiązywał „IDENTYFIKATOR OBIADOWY”.

Aby dziecko otrzymało identyfikator, należy dokonać wpłaty za żywienie
(płatność jest do 10-tego dnia każdego miesiąca).
Informacja o kwocie, jaką należy uregulować będzie przekazywana
w wiadomości przez wychowawców poszczególnych klas na dzienniku elektronicznym.
W przypadku braku takiej wiadomości, informację tę można otrzymać
od Intendenta pod nr tel.

(17) 748 24 84

Obiad będzie wydawany tylko po okazaniu identyfikatora obiadowego w stołówce szkolnej.

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY OPŁAT ZA ŻYWIENIE

Wpłaty za żywienie należy dokonywać do 10-tego dnia każdego miesiąca na nr konta:

W przypadku braku wpłaty posiłek nie będzie wydany.

Informację dotyczące płatności będą przekazywane na dzienniku przez Wychowawców.

ZGŁASZANIE NIEOBECNOŚCI DZIECKA NA OBIEDZIE

Zgłoszenie nieobecności dziecka należy dokonać telefonicznie do intendenta - tel. (017) 748 24 84,

bądź drogą elektroniczną na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do godziny 7:00.

KARTA ZGŁOSZENIA UCZNIA NA OBIADY jest do pobrania w zakładce: "Dokumenty szkolne" (Wnioski, karty zgłoszenia, oferty pomocy) TUTAJ.