Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - KONKURS Z OKAZJI BEATYFIKACJI KS. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO

KONKURS Z OKAZJI BEATYFIKACJI KS. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO

Konkurs SW

W październiku odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny z okazji beatyfikacji ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Uczestnicy zapoznali się z fragmentami nauczania kardynała, z tak zwaną „Społeczną Krucjatą Miłości” i zilustrowali wybrane fragmenty. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach: dla klas 1-3 i 4-8.

Oto wyniki konkursu:
Klasy 1-3:
I miejsce - Anna Wolańczyk, kl. 3b
II miejsce - Natalia Płocica, kl. 1b
III miejsce - Anna Zarzecka, kl. 2a
Wyróżnienie - Emilia Bereś, kl. 2b

Klasy 4-8:
I miejsce - Mateusz Pióro, kl. 6b
II miejsce - Daria Rożek, kl. 6a
III miejsce - Jakub Pyziak, kl. 5b
Wyróżnienie - Natalia Głazowska, kl. 6a

Zapraszamy do obejrzenia nagrodzonych w prac uczniów w →Fotokronice.