Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - ROZSTRZYGNIĘCIE MIEJSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA PRZEDSZKOLI PT. „RZESZOWSKIE POMNIKI I RZEŹBY”

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 61 prac z 13 rzeszowskich placówek. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, pomysłowość  i  wysiłek włożony w wykonanie prac konkursowych, a opiekunom za wsparcie młodych artystów.

Komisja konkursowa, po burzliwych naradach, postanowiła przyznać 3 nagrody główne oraz 5 wyróżnień.

Wyniki konkursu oraz więcej szczegółowych informacji zamieszczono →TUTAJ.

Wszyscy laureaci konkursu zostaną w najbliższym czasie powiadomieni drogą telefoniczną

o terminie i sposobie odbioru nagród oraz dyplomów.

Tablica konkursowa