Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - RELACJA Z ROZSTRZYGNIĘCIA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU LITERACKIEGO „PISAĆ KAŻDY MOŻE…”

Pisać każdy może 2023 grupowe

Tegoroczna VI edycja Konkursu Literackiego „Pisać każdy może…” pod honorowym Patronatem Polskiego Radia Rzeszów przebiegała pod hasłem: Kartka z pamiętnika, czyli jeden dzień z życia nastoletniego mieszkańca powiatu rzeszowskiegoKonkurs był skierowany do uczniów klas 4-8 z Rzeszowa i okolic.

W tym roku na Konkurs napłynęło ponad 50 prac w dwóch kategoriach wiekowych, najwięcej tekstów przesłali autorzy w wieku 12 - 14 lat.

Uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu miało miejsce 4 maja w Sali Koncertowej im. Tadeusza Nalepy w rozgłośni Polskiego Radia Rzeszów, Patrona Konkursu.  W uroczystości uczestniczyli Laureaci tegorocznej edycji Konkursu i ich opiekunowie (→foto.).

Z wynikami VI edycji Konkursu można zapoznać się →TUTAJ.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w Konkursie. Laureatom (→foto.) jeszcze raz serdecznie gratulujemy! Serdeczne podziękowania kierujemy do nauczycieli (→foto.) za inspirowanie do pisania, bo… Pisać każdy może… Dziękujemy sponsorom: SP nr 17 w Rzeszowie, Rozgłośni Polskiego Radia Rzeszów oraz Radzie Rodziców przy SP nr 17 w Rzeszowie (→foto.za ufundowanie nagród – jesteście jak przysłowiowa wisienka na torcie.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu

oraz wysłuchania radiowej relacji na temat tego wydarzenia TUTAJ.

Pisać każdy może slajd 2023