Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - XI SZKOLNY KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

XI SZKOLNY KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

Konkurs Pieśni Patriotycznej 20219 listopada 2021 r. w naszej „Siedemnastce” odbył się XI Szkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0 – III oraz klasy IV – VIII. W konkursie wzięło udział 12 uczniów. Każdy uczestnik zaprezentował jeden utwór o treści patriotycznej. 

  Komisja w składzie: p. E. Stanisławczyk, p. J. Kawa i p. A. Bilska wyłoniła laureatów, przyznała Nagrody Główne i wyróżnienia.

W kategorii wiekowej uczniów kl. 0 - III

Nagrodę główną zdobyła: Karina Wróbel  kl. 1b >(foto.)

W kategorii wiekowej uczniów kl. IV – VIII

Nagrodę główną zdobyłMichał Chomycz  kl. 6c >(foto.

 

Z wynikami konkursu można zapoznać się TUTAJ.

   

  Organizatorzy: p. Elżbieta Stanisławczyk, p. Joanna Kawa, p. Anna Bilska, p. Beata Zacios, p. Joanna Wójcik bardzo gratulują i dziękują uczestnikom za trud włożony w przygotowanie do konkursu oraz wysoki poziom wykonywanych utworów patriotycznych.

  Fundatorem nagród w konkursie była Szkolna Rada Rodziców.

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy