Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - UROCZYSTE ROZSTRZYGNIĘCIE XI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „BOMBKI CHOINKOWE W OBRAZACH ” ❄️

Bombki choinkowe w obrazach 2022 Wręczenie nagród 20 grudnia 2022 r. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rzeszowie w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy ulicy Słowackiego 11 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie XI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „BOMBKI CHOINKOWE W OBRAZACH ”, pod hasłem: „Mikołaje, Elfy, Śnieżynki  na gałązce choinki”. Konkurs odbył się pod PATRONATEM WOJEWÓDZKIEJ I MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W RZESZOWIE.

Wśród zaproszonych gości w wydarzeniu uczestniczyli: Dyrektor WiMBP w Rzeszowie p. Bożena Janda, Wicedyrektor SP 17 w Rzeszowie p. Elżbieta Babiarz, Skarbnik Szkolnej Rady Rodziców p. Piotr Domin.

Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej w wykonaniu uczniów naszej szkoły o tematyce świątecznej. Licznie zgromadzona publiczność brawami podziękowała małym artystom.

Po obejrzeniu filmu z galerii prac konkursowych w SP 17 Kierownik biblioteki p. Agnieszka Dworak odczytała wyniki konkursu (→foto.) i w towarzystwie gromkich braw zostały wręczone dyplomy i nagrody. Na każdego czekał też słodki poczęstunek. Następnie została otwarta Minigaleria Sztuki Dziecka, gdzie zaprezentowane zostały piękne prace dzieci i młodzieży.

Fundatorami nagród tegorocznej edycji konkursu byli: Rada Rodziców SP 17 w Rzeszowie, Dyrektor WiMBP w Rzeszowie, Dyrekcja SP 17 w Rzeszowie, Biblioteka SP 17 w Rzeszowie, Organizatorzy oraz Przyjaciele SP 17. Organizatorkami konkursu były panie: Mariola Wiśniewska, Joanna Wójcik, Beata Zacios, które serdecznie dziękują za liczny udział w konkursie, gratulują nagrodzonym i wyróżnionym uczestnikom oraz ich opiekunom.

Zapraszamy do odwiedzenia wystawy pokonkursowej
Plakat Wystawa pokonkursowa Bombki choinkowe w obrazach 2022