Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - Uchwały, Pisma, Zarządzenia
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uchwały, Pisma, Zarządzenia

• Zarządzenie Dyrektora Szkoły w sprawie wprowadzenia procedur ochrony uczniów i pracowników placówki przed Covid-19 • Zarządzenie Dyrektora Szkoły w sprawie wprowadzenia w SP 17 w Rzeszowie procedur w zawiązku z możliwością organizacji zajęć dla uczniów klas I-III, prowadzenia konsultacji i indywidualnych zajęć rewalidacyjnych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 wraz z Załącznikiem - Procedura bezpieczeństwa na terenie szkoły,  • Zarządzenie Dyrektora Szkoły dot. procedur zapewnienia bezpieczeństwa w Punkcie Przedszkolnym przy SP 17 w Rzeszowie w związku z wystąpieniem COVID-19, • Zarządzenie Dyrektora Szkoły w sprawie organizacji kształcenia na odległość, • Zarządzenie Dyrektora Szkoły - określenie warunków korzystania przez uczniów z bezpłatnych podręczników lub materiałów edukacyjnych, • Zarządzenie Dyrektora Szkoły - zasady rejestracji pobytu dziecka w Punkcie Przedszkolnym, • Zarządzenie Dyrektora Szkoły - warunki korzystania ze stołówki szkolnej, • Uchwała Rady Miasta Rzeszowa ws. ustalenia opłat za świadczenia udzielane przez przedszkola prowadzone przez Gminę Miasto Rzeszów, • Uchwała Rady Miasta Rzeszowa w sprawie nadania imienia oraz zmiany nazwy Szkoły Podstawowej Nr 17 w Rzeszowie

      TDTS logo      promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2  logo SKO             
tekst_efs1