Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - DLA „TEJ, CO NIE ZGINĘŁA” – TEGOROCZNE OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W NASZEJ SZKOLE
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wywiadówki online dla rodziców uczniów klas 1-8 odbędą się 01...

 

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie, informujemy, że rozpoczęły się zapisy...

 

Informujemy, że Podstawa programowa w naszej szkole będzie nadal realizowana...

 

Aktualności

DLA „TEJ, CO NIE ZGINĘŁA” – TEGOROCZNE OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W NASZEJ SZKOLE

20191108 m.115055Obchody 101 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości w Naszej Szkole rozpoczęły się już w środę 6 listopada 2019r. Tego dnia odbyła się jubileuszowa – X edycja szkolnego Konkursu Piosenki Patriotycznej. (Więcej o tym wydarzeniu można przeczytać →TUTAJ). Następnego dnia - w czwartek, kto mógł, przybył o godzinie 18 do szkoły, aby tradycyjnie już uczestniczyć w Wieczorze Pieśni Patriotycznej (→foto.). Wśród uczestników szkolnej Wieczornicy byli uczniowie, ich rodzice i dziadkowie, nauczyciele oraz inni pracownicy szkoły.

Punktem kulminacyjnym tegorocznych obchodów Święta Niepodległości w naszej „Siedemnastce” była uroczysta szkolna akademia, w piątek 8 listopada 2019r., przygotowana przez uczniów starszych klas pod opieką Pań: Anny Fularskiej, Małgorzaty Wisz, Bogumiły Lis oraz Joany Bazan-Witwickiej i Iwony Czerwień-Mielnik (dekoracje). Występujący uczniowie przedstawili piękną i poruszającą lekcję patriotyzmu, przypominając najważniejsze i często dramatyczne losy Naszej Ojczyzny w walce o Niepodległość. Swoimi talentami: recytatorskim (→foto.), wokalnym (→foto.), muzycznym (→foto.), tanecznym (→foto.) uczniowie wyrazili radość z odzyskania przez Polskę Niepodległości.

W Naszej „Siedemnastce” z dumą odśpiewaliśmy także, wspólnie z milionami polskich uczniów, Hymn Państwowy, oczywiście o godzinie 11.11.

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1