Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - JUBILEUSZOWA EDYCJA SZKOLNEGO KONKURSU PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wywiadówki online dla rodziców uczniów klas 1-8 odbędą się 01...

 

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie, informujemy, że rozpoczęły się zapisy...

 

Informujemy, że Podstawa programowa w naszej szkole będzie nadal realizowana...

 

Aktualności

JUBILEUSZOWA EDYCJA SZKOLNEGO KONKURSU PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

m.20191106 184652W dniu 6 listopada 2019 r. w naszej Siedemnastce" odbyła się X edycja Szkolnego Konkursu Piosenki Patriotycznej. W konkursie wzięło udział 19 uczestników w dwóch kategoriach wiekowych: klas 0 – 3 (13 uczniów) oraz w kategorii klas 4 – 8 (5 uczniów).

Jury w składzie: p. dyr. M. Leśniak, p. A. Kontek, p. J. Kawa, p. L. Gawryś oraz Przewodniczący Rady Rodziców p. Ł. Porys wyłoniło zwycięzców. W kategorii klas 0 – 3 Główną Nagrodę otrzymała Agnieszka Grochala z kl. 3c. Laureaci: Klara Gładyś - kl.1c,  Anita Stojek -  kl.2c, Milena Murjas - kl.3c.

W kategorii klas 4 – 8 Główna Nagroda została przyznana Liwii Staszkiewicz z kl.4a. Laureaci: Michał Chomycz - kl.4c, Ines Padiasek - kl.6d. Z okazji X edycji konkursu pozostali uczniowie otrzymali wyróżnienia. Fundatorem nagród była Szkolna Rada Rodziców, natomiast puchary ufundowała Pani Dyrektor Mirosława Leśniak. Nad obsługą techniczną czuwała p. B. Lis. Dekoracje wykonała p. J. Wójcik i p. B. Zacios.

Zdobywcy Głównej Nagrody zaśpiewają na uroczystym apelu szkolnym z okazji Święta Odzyskania Niepodległości w dniu 8.11.2019r..

Gratulacje i serdeczne podziękowania dla rodziców za trud włożony w przygotowanie dzieci do występów składa główny organizator konkursu - p. Elżbieta Stanisławczyk (→foto.).

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1