Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - PODSUMOWANIE KONKURSU NA KROKI "PHO3NIX KIDS!"

PODSUMOWANIE KONKURSU NA KROKI "PHO3NIX KIDS!"

273487884 161083832934927 7312918882100909571 nZakończyliśmy zmagania w międzyszkolnym konkursie na największą liczbę kroków. Razem wykonaliście rekordową ilość 1,8 miliarda kroków w aplikacji „Pho3nix Kids!” wspólnie z dziećmi w całej Polsce.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za cudowną energię, zaangażowanie i wytężoną aktywność.

Dziękujemy także za Wasze otwarte serca i spektakularny, międzyszkolny spacer po 1 000 000 PLN od Fundacji Pho3nix na rzecz WOŚP.

Konkurs_na_kroki_w_SP17.jpg

W piątek 4 marca 2022 roku Pani Dyrektor Mirosława Leśniak wręczyła dyplomy najaktywniejszym uczniom z naszej szkoły. Więcej na ten temat można przeczytać →TUTAJ.

W naszej szkole odbyły się w tym roku także warsztaty sportowe „Pho3nixdla uczniów, które były  nagrodą dla najbardziej inspirującej szkoły za aktywność w konkursie video Pho3nix Active School. Więcej informacji o tym wydarzeniu zamieszczonoTUTAJ.