Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - SPORTOWE WARSZTATY PhO3NIX W NASZEJ SZKOLE

SPORTOWE WARSZTATY PhO3NIX W NASZEJ SZKOLE

Warsztaty sportowe I 2022 25 stycznia nasi uczniowie uczestniczyli w długo oczekiwanych sportowych warsztatach Pho3nix. To nagroda dla najbardziej inspirującej szkoły za aktywność w konkursie video Pho3nix Active School. (Więcej na temat tego konkursu znajduje się na oficjalnej stronie organizatora →TUTAJ, a nasz nagrodzony filmik można obejrzeć →TUTAJ.)

Każdy warsztat składał się z części inspiracyjnej – spotkanie ze sportowcem z Pho3nix Athletes Program (→foto.), oraz części praktycznej – sportowe próby na przygotowanych stacjach (→foto.).

Po krótkiej rozgrzewce (→foto.), każdy uczestnik warsztatów mógł sprawdzić własne predyspozycje sportowe na specjalnie przygotowanych stacjach i zapisać wyniki na otrzymanej wcześniej akredytacji (→foto.).

Gościem specjalnym warsztatów był Jasiek Świtkowski -  olimpijczyk, medalista Mistrzostw Świata, Europy i Polski w pływaniu, który podzielił się swoją niesamowitą pasją do sportu, inspirując młode pokolenia.

Wiele radości i pozytywnej energii widać było podczas tego sportowego wydarzenia na twarzach dzieci (→foto.), o czym można się przekonać oglądając więcej zdjęć w naszej Fotokronie →TUTAJ oraz filmik na szkolnej platformie YouTube →TUTAJ i na szkolnym profilu FB.

Dziękujemy ekipie Pho3nix i zapraszamy ponownie za rok.