Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - BEZPIECZNE WAKACJE 2020
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
IMAGE

  Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 26.06.2020 r....

 

Informujemy, że na stronie internetowej Urzędu Miasta dostępna jest...

 

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie, informujemy, że rozpoczęły się zapisy...

 

Aktualności

BEZPIECZNE WAKACJE 2020

bezpieczne wakacje 750 100Wakacje 2020 będą inne niż zwykle, bo wszyscy musimy nauczyć się nowych zasad bezpieczeństwa i wyrobić w sobie nawyki, które pomogą nam chronić się przed koronawirusem. Należy pamiętać o bezwzględnej higienie i innych nadzwyczajnych środkach ostrożności rekomendowanych przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Ministra Zdrowia. Należy pamiętać też o tych podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Pogadankę dla uczniów klas 1-3 opracowała p. Bożena Kukułka.

Prezentację „Bezpieczne wakacje 2020” przygotowała p. Magdalena Urbanik. Zachęcamy do obejrzenia prezentacjiTUTAJ

Prezentację prac uczniów klas 4 - 8 „Wakacyjne rymowanki i malowanki”, które można obejrzeć →TUTAJ, opracowała p. Katarzyna Kawalec.

(Tekst: p. Bożena Kukułka – lider Szkolnego Zespołu Promocji Zdrowia)


Więcej na temat naszych działań na rzecz promocji zdrowia w czasie zdalnej edukacji można przeczytać →TUTAJ.


 

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1