Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - KOMUNIKAT DYREKCJI SZKOŁY_18.03.2021
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KOMUNIKAT DYREKCJI SZKOŁY_18.03.2021

Dyrekcja szkoły informuje, że od dnia 20.03.2021 do dnia 9.04.2021 zgodnie z rozporządzeniem MEiN uczniowie klas 1 – 3 przechodzą na nauczanie zdalne. Plan lekcji z uwagi na krótki czas nauki (11 dni dydaktycznych) nie będzie zmieniany i zajęcia prowadzone będą wg obecnego planu. Nastąpią pewne drobne zmiany dotyczące czasu pracy na lekcji i długości przerw – będą o tym informować wychowawcy klas. 

Lekcje odbywać się będą na kanale ogólnym danej klasy, natomiast materiały udostępniane będą na kanałach poszczególnych przedmiotów.

Ponadto istnieje (zgodnie z rozporządzeniem MEiN) możliwość opieki świetlicowej TYLKO dla dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Rodzice, którzy chcą korzystać z opieki świetlicowej:

  1. wnioskują do dyrektora szkoły o objęcie ich dziecka opieką – należy uzupełnić wniosek (do pobrania →TUTAJ) i w poniedziałek złożyć u wychowawcy świetlicy,
  2. wcześniej, w dniu jutrzejszym tj.19.03, należy zgłosić wychowawcy klasy, że Państwa dziecko będzie korzystać z opieki.

Uczniowie ci będą uczestniczyć w lekcji on-line.

      TDTS logo      promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2  logo SKO             
tekst_efs1