Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - ROK SZKOLNY 2014/ 2015
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ROK SZKOLNY 2014/ 2015

 REJESTR OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW KLAS 1-3 I ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W II SEMESTRZE ›TUTAJ

 REJESTR OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW KLAS 4 – 6 W II SEMESTRZE ›TUTAJ

 


P1110617.m

Uczeń klasy 2b Szymon Porys (foto.otrzymał WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym AUTOBUSEM PO RZESZOWIE NA „O”KRĄGŁO, zorganizowanym przez Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie oraz Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa p. Tadeusza Ferenca. Do konkursu ucznia przygotowywała p. Bożena Kukułka.

Więcej na ten temat można przeczytać ›TUTAJ.    


Nasz uczeń Maksym Gąsior z kl.VIb otrzymał WYRÓŻNIENIE w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym „Łąka w maju”. Organizatorem konkursu był  ZS nr 6 Szkoła Podstawowa nr 28 w Rzeszowie. Do konkursu ucznia przygotowała p. Katarzyna Kawalec. Zdjęcie ›TUTAJ.       


DSC 0809.m

15.06.2015 r. drużyna naszej szkoły w składzie: Michał Więcek, Marek Domin, Zuzanna Zbrożek i Oliwia Guzik zajęła I MIEJSCE w VIII. Międzyszkolnym Turnieju Piłki Siatkowej drużyn mieszanych (2 dziewczyny, 2 chłopców) o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Rzeszowie pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa.Opiekunem drużyny jest p. Konrad Warchałowski.            


IMG 4199.m

W Międzyszkolnym Konkursie Muzycznym „Gdzie się podziały tamte melodie” pod Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Rady Osiedla Baranówka, który odbył się 11 czerwca br. w MDK w Rzeszowie, nasz szkolny zespół „MELODIA” zdobył II MIEJSCE  w kategorii zespół, a wokalistka zespołu Magdalena Marmola w kategorii solista została również nagrodzona przez jury konkursowe II miejscem.

Organizatorem konkursu była SP 25 im. Prymasa Tysiąclecia w Rzeszowie. Do konkursu uczniów przygotowała p. Katarzyna Kawalec.      


Uczeń klasy VI a naszej szkoły Karol Hadam zajął II MIEJSCE w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym na wykonanie prezentacji multimedialnej "Moje ulubione zakątki Rzeszowa". Zdjęcie ›TUTAJOpiekunem ucznia jest p. Maria Staniszewska. Gratulujemy.          


kan.

Laureatem XXIV EDYCJI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO KANGUR w kategorii Maluch został uczeń naszej szkoły Dawid Litwiniec z klasy 3c, którego do konkursu przygotowywała p. Lucyna Koryl. Trzech naszych uczniów: Adam Dec z kl. 3b, Mateusz Kościółek z kl. 3c, Kacper Serwiński z kl. 2b uzyskało w konkursie wynik bardzo dobry, a czternastu zostało wyróżnionych. Gratulujemy! Więcej na temat konkursu i wyników naszych uczniów w jego tegorocznej edycji można przeczytać ›TUTAJ    


Obraz 246.m

Uczeń naszej szkoły Maksymilian Szczypek z klasy 3a wziął udział niezwykłym wydarzeniu muzycznym – VIII Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem” dla osób niepełnosprawnych, który odbył się 20 -22 maja 2015 roku w Bochni. To duże wyróżnienie dla Maksa, bo wśród 150 chętnych zakwalifikowano tylko 30 uczestników w 3 kategoriach. Do zmagań kwalifikacyjnych Maksymiliana przygotowały Panie:  Joanna Kawa i Agata Drałus. Podczas festiwalu Maksymilian uczestniczył w warsztatach muzycznych, podczas których został przygotowany do występu finałowego. Opiekunem muzycznym  Maksymiliana był Pan Artur Barciś. Mamy nadzieję, że pasja muzyczna naszego ucznia będzie się rozwijała.    


IMG 3899 1m.

Szkolny zespół „MELODIA” otrzymał WYRÓŻNIENIE w VIII Międzynarodowym Konkursie Piosenki pod nazwą „PIOSENKI NASZYCH OJCZYZN W UNII EUROPEJSKIEJ”Konkurs odbył się pod patronatem Pani Elżbiety Łukacijewskiej - poseł do Parlamentu Europejskiego.

31 maja br. zespół uczestniczył w Koncercie Laureatów i uroczystym wręczeniu nagród.Uczniom kibicowali m.in. ich rodzice, którym serdecznie dziękujemy za współpracę. Do konkursu wokalistów przygotowała p. Katarzyna Kawalec.      


cisek7.mNasi uczniowie w II semestrze roku szkolnego 2014/2015 (od lutego  do maja) mogą pochwalić się sukcesami z języka polskiego. Ilona Zych (kl. 6b) zajęła II miejsca w III edycji konkursu „Zimowy Mistrz Ortografii”. Organizatorem konkursu było Gimnazjum nr 2 w Rzeszowie i startowało w nim 87 uczniów z rzeszowskich szkół podstawowych.

Daria Serwińska (kl. 5b) zdobyła wyróżnienie w IV edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Księdza Jana Twardowskiego.

Franciszek Sambor (kl. 6b) zajął I miejsce w kategorii Teatr jednego aktora w Międzyszkolnym Konkursie Literacko – Teatralnym „W kręgu literackich wartości”.

Zuzanna Jaskółka (kl. 6b) została wyróżniona i nagrodzona w międzyszkolnym konkursie „Czy znasz język ojczysty.

Daria Serwińska  (kl. 5b) – zajęła I miejsce w  VII Międzyszkolny Konkursie Pięknego Czytania „Poczytam Ci”. W nagrodę otrzymała zaproszenie do Radia Rzeszów, gdzie nagrano czytany przez nią wiersz „Rozmowa z sową”. Uczniów do udziału w  w/w konkursach przygotowywała p. Grażyna Cisek – nauczycielka języka polskiego.  


EKOGALA  2015 - Monika Kwiecie.MMonika Kwiecień z kl. VIb została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pod nazwą „Zdrowy styl życia. Jak powstaje ekologiczny chleb”Uroczyste wręczenie nagród odbyło się dnia 29 maja br. podczas Międzynarodowych Targów Produktów i Żywności Wysokiej Jakości EKOGALA 2015 w Regionalnym Centrum Sportowo – Widowiskowym na Hali „Podpromie” w Rzeszowie.

Monika Kwiecień otrzymała również nagrodę w Podkarpackim Konkursie Rękodzieła Artystycznego pod hasłem „Mów dziecku, że jest dobre, że umie, że potrafi”Wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się 29 maja br. w ZSP Nr 9 w Rzeszowie.

Do konkursów uczennicę przygotowała p. Katarzyna Kawalec


zdjęcie ratuj pszczoły.mNasza szkoła zdobyła WYRÓŻNIENIE w ogólnopolskim konkursie pod hasłem: „AKADEMIA PRZYJACIÓŁ PSZCZÓŁ NA PIĄTKĘ".

Uczniowie przygotowali pracę konkursową w formie fotoreportażu promującego najważniejsze działania ekologiczne na rzecz pożytecznych pszczołowatych. Najbardziej zaangażowanymi  uczestnikami konkursu byli uczniowie z klasy VIa, Va, a następnie wychowankowie świetlicy i przyjaciele pszczół z wielu klas. Nasi uczniowie z wielkim zaangażowaniem realizowali zadania  proekologiczne  dotyczące roli i ochrony pszczół.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy pracowali na nasz wspólny sukces. Koordynatorkami działań uczniów były: p. Gertruda Gryglewicz, p. Iwona Ryndak. Artykuł prasowy na ten temat można przeczytać klikając na poniższy link:

http://supernowosci24.pl/pomogli-pszczolom/  


68420d5599de539c123bb484938d73e2

21.05.2015r. odbyły się zawody w Lekkoatletyce (Czwórbój Lekkoatletyczny) w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, na których reprezentacja naszej szkoły w kategorii chłopców zajęła II miejsce. Skład drużyny: Michał Więcek, Szymon Cużytek, Marek Domin, Maksymilian Lawenda, Krzysztof Gernand i Patryk Ziaja. Opiekunem drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego mgr Konrad Warchałowski.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  

26.05.2015r. odbyły się zawody siatkarskie ”Siatkarski Miks Czwórek”, których organizatorem był Siatkarski Ośrodek Szkolny przy Gimnazjum nr 7 (Zespół Szkół nr 4) w Rzeszowie. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Michał Więcek, Marek Domin, Zuzanna Zbrożek i Oliwia Guzik zajęła II miejsce. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego mgr Konrad Warchałowski


KONKURS - Podkarpackie kwiaty.m

Dnia 25 maja 2015r. odbyło się w Teatrze „MASKA” w Rzeszowie wręczenie nagród w XI edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego TRADYCJE I ZWYCZAJE PODKARPACIA … i Ty jesteś cząstką mojej Małej Ojczyzny pod hasłem „Podkarpackie kwiaty w rękodziele artystycznym”. Konkurs odbył się pod patronatem Pana Prezydenta Miasta Rzeszowa, Pana Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Wojewody Podkarpackiego.

W konkursie tym nasi uczniowie zdobyli nagrody i wyróżnienia.

Uczniowie nagrodzeni: Marcel Warchałowski - kl. 4c, Nina Burda - kl. 5b, Daria Serwińska - kl. 5b, Monika Kwiecień - kl. 6b, Martyna Myśliwiec - kl. 6b, Ilona Zych - kl. 6b.

Uczniowie wyróżnieni: Paulina Pado - kl. 4c, Emilia Bator - kl. 5b, Dominika Krzywdzik - kl. 6b,Natalia Piskor - kl. 6b.

Do konkursu uczniów przygotowały: p. Katarzyna Kawalec i p. Maria Staniszewska.  


20150525 095656.m

W IV Międzyszkolnym Dyktandzie Obcojęzycznym pt. "W poszukiwaniu skarbów literatury dziecięcej" pod honorowym patronatem Instytutu Filologii Germańskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego i Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Rzeszowie w kategorii języka niemieckiego Martyna Myśliwiec i Ilona Zych - uczennice z kl. 6b zajęły II miejsce - opiekun: p. Monika Kata.

W kategorii języka angielskiego wyróżnienie otrzymali: Gabriel Boladeres - Kędzior z kl. 6c - opiekun: p. Justyna Horska i Julia Janda z kl. 6a - opiekun p. Maja Czepurko.

Uroczystość wręczenia nagród w konkursie miała miejsce 25 maja br. w Szkole Podstawowej nr 23 w Rzeszowie.


Kuba i Gabrysia.m

W VI Międzyszkolnym Konkursie „Matematyczne origami”, uczniowie naszej szkoły zajęli najwyższe miejsca: Jakub Welc (kl. 5b) - I miejsce, Gabriela Kolak (kl. 4c) - II miejsce, Grzegorz Gernand (kl. 4c) - III miejsce. Opiekunem uczniów była p.Alicja Skoczylas.

W tegorocznej edycji konkursu wzięli udział uczniowie z województwa podkarpackiego i lubelskiego. Zadaniem uczestników było wykonanie modelu wielościanu metodą origami modułowego, czyli z wielu kartek papieru i bez użycia kleju. Każda praca konkursowa to od kilkunastu modułów do kilkuset modułów.

Oprócz stopnia trudności, pomysłowości i wierność sztuce origami, komisja konkursowa oceniała estetykę wykonania. 


W finale VI Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Moje spotkania z przyrodą” pod Patronatem Burmistrza Miasta Jasła uczennica naszej szkoły Julia Janda z klasy 6a otrzymała wyróżnienie. Finał konkursu odbył się w SP nr 2 w Jaśle 14 maja br.

Tematem opowiadania Julki nadesłanego na konkurs było „spotkanie z przyrodą - na skrzydłach ważki”. Opowiadanie uwzględniało własne doświadczenia, odczucia i emocje związane z napotkanym światem zwierzęcym i roślinnym. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun uczennicy: p.Gertruda Gryglewicz    


logo-7e6d1184e804cf73c6a8ce0cbf903aac

17 marca 2015 roku w naszej szkole odbył Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” (www.swietlik.edu.pl). W konkursie wzięło udział 110 uczniów z naszej szkoły. 

15 maja 2015 roku ogłoszono wyniki, z którymi można zapoznać się ›TUTAJ.

 


2015-05-17.m

13 maja br. uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce w Terenowej Grze Teatralnej zorganizowanej przez Teatr Maska w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Ożywionej Formy Maskarada. Gra przeznaczona była dla dzieci w wieku szkolnym i odbywała się w centrum Rzeszowa. Celem gry była edukacja teatralna przekazana w formie zabawy, dzięki której uczniowie mieli szansę zapoznać się z podstawowym słownictwem teatralnym, z bohaterami różnych spektakli i historią teatru.

Naszą szkołę reprezentowała pięcioosobowa grupaJulia Kopeć - kl. 5a, Weronika Maziarz - kl. 4a, Konrad Przełożny - kl. 4a, Dawid Babiarz - kl. 6d, Mikołaj Malinowski - kl. 6d.

Otuchy i odwagi naszym uczniom dodawały: p. Marta Pomes, p. Iwona Niedzielska, p. Anna Bilska. Gratulujemy!


IMG 3889 m.

7 maja br. drużyna naszej szkoły (członkowie SK PCK) w składzie: Zuzanna Biłas, Maksym Gąsior, Zuzanna Jaskółka oraz Martyna Myśliwiec zdobyła I miejsce w VII. Turnieju Pierwszej Pomocy „UCZEŃ  RATOWNICZEK”, zorganizowanym dla uczniów rzeszowskich szkół podstawowychDodatkową indywidualną nagrodę (za uzyskanie największej ilości punktów w części teoretycznej Turnieju) w kategorii klas IV – VI także otrzymała uczennica z drużyny naszej szkoły - Zuzanna Jaskółka.

Organizatorem Turnieju był MDK w Rzeszowie we współpracy z Centrum Medycznym „MEDYK”, Inspekcją Transportu Drogowego, Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego, PASSO, Szkołą Języków Obcych „PROMAR” International, Fabryką reklamy TPM w Rzeszowie. 

Do Turnieju uczniów przygotowała p. Katarzyna Kawalec.  


DSC 0115m.

W VII. Międzyszkolnym Konkursie Artystycznym "Święty Jan Paweł II - Głosiciel Ewangelii", zorganizowanym w SP nr 11 w Rzeszowie nasi uczniowie uzyskali następujące miejsca i wyróżnienia:

- w kategorii praca plastyczna uczennica Izabela Wojciechowska z klasy 1a zajęła I miejsce;

- w kategorii literackiej (wiersz-modlitwa) uczeń Karol Hadam z klasy 6a zajął III miejsce, a uczennica Julia Janda z klasy 6a została wyróżniona.

Konkurs w naszej szkole przeprowadziły p. Bogumiła Lis i p. Anna Pękala.


IMG 8162.JPG m.

 W XV Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas II pn. "W krainie liczb" dwóch uczniów naszej szkoły: Kacper Serwiński z klasy 2b (opiekun - p. Bożena Kukułka) i Patryk Pacana z klasy 2c (opiekun - p. Halina Kielar) zostało laureatami i otrzymało tytuł Mistrza liczenia.

Konkurs odbył się 21 kwietnia 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 23 w Rzeszowie. 


IMG 3844.JPG m.

Uczeń naszej szkoły Jakub Drałus z klasy VIc otrzymał III miejsce w III Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „PTAKI CUDAKI”, który odbył się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa, Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Wojewody Podkarpackiego.

Do konkursu nadesłano 2110 prac z placówek oświatowych i kulturalnych z Polski, Niemiec, Słowacji, Słowenii i Turcji.Organizatorem konkursu był Rzeszowski Dom Kultury.

Do konkursu ucznia przygotowała p. Katarzyna Kawalec. 


P1060871.JPG m.

W XXXI Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Artystycznych Szkolnictwa Specjalnego, który odbył się 15 kwietnia 2015 r. 1 miejsce w kategorii soliści wyśpiewała Ola Bożek z klasy 2a.  2 miejsce w kategorii zespoły wokalne i chóry zdobyła debiutująca grupa uczniów w składzie: Maksymilian Szczypek z kl. 3a, Julia Kopeć z kl. 5a, Miłosz Przybyłowicz z kl. 4a, Weronika Maziarz z kl. 4a, Ola Bożek z kl. 2a, Igor Kuźniar z kl. 2a, Kacper Konkol z kl. 3a, Marysia Król i Dawid Babiarz z kl. 6d.

Więcej na temat mozna przeczytać ›TUTAJ. 


far Kamil puchar.jpg m.

W ogólnopolskiej Spartakiadzie FAR (www.far.org.pl), która odbyła się w dniach 17-19 marca 2015 r. w Spale i w której wzięła udział setka dzieci i młodzieży Farowskiej z całej Polski, Podkarpacie reprezentowali między innymi Weronika Maziarz i Kamil Gałdyś - uczniowie naszej szkoły.

Kamil zajął w zawodach II miejsce, a Weronika III. Serdeczne gratulacje!

Więcej na temat tegorocznej Spartakiady można przeczytać› TUTAJ.      


logo male

Tytuł Laureata  w przedmiotowym Konkursie Języka Niemieckiego Podkarpackiego Kuratora Oświaty Wojewódzka Komisja Konkursowa przyznała trzem uczniom naszej szkoły. Są to:

Gabriel Kędzior  z klasy 6c - opiekun p. Agnieszka Mandzelowska

Natalia Piskor  z klasy 6b - opiekun p. Monika Kata

             Zuzanna Jaskółka  z klasy 6b - opiekun p. Monika Kata

 Uprawnienia laureatów konkursów przedmiotowych ›TUTAJ

Tytuł Finalisty w/w konkursie otrzymali:

Ilona Zych z klasy 6b - opiekun p. Monika Kata

Franciszek Sambor z klasy 6b - opiekun p. Monika Kata

Julia Janda z klasy 6a - opiekun p. Monika Kata 

Tytuł Finalisty w przedmiotowym Konkursie Języka Angielskiego Podkarpackiego Kuratora Oświaty Wojewódzka Komisja Konkursowa przyznała dwóm uczniom naszej szkołySą to:

Sophia Motyl z klasy 5b - opiekun p. Ewa Witowska - Demitraszek

Zachary Motyl z klasy 6b - opiekun p. Ewa Warzybok 

Gratulujemy sukcesu!


DSC 0728.jpg m.

Nasza szkoła w dniu 25.03.2015r. zajęła III miejsce w turnieju mini piłki siatkowej  chłopców w Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Skład drużyny: Michał Więcek, Marek Domin, Michał Śpiewak, Maksymilian Popek, Eryk Kątnik, Gabriel Kędzior, Mikołaj Przybylski, Jakub Drałus, Dawid Babiarz, Bartosz Sołtys, Kacper Ćwikłowski. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego mgr Konrad Warchałowski.

 


IMG 3862.JPG m.

Dziewczęta z naszej szkoły w dniu 23.03.2015r. zajęły V miejsce w  Finale Wojewódzkim Igrzysk  Młodzieży  Szkolnej w gimnastyce dziewcząt w Zarzeczu.

Skład drużyny: Aleksandra Błażowska, Paulina Grzesik, Emilia Bator, Martyna Biłas, Sandra Kot.

W konkurencjach indywidualnych Aleksandra Błażowska zdobyła:

I miejsce – skok rozkroczny przez kozła

III miejsce – ćwiczenia wolne

II miejsce – wielobój gimnastyczny

Opiekunem drużyny jest nauczycielka wychowania fizycznego p. Małgorzata Pałys.


DSC 0717.jpg m.01Nasza szkoła w dniu 19.02.2015r. zajęła I miejsce w turnieju piłki koszykowej chłopców w Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Skład drużyny: Piotr Szubart, Michał Maciejewski, Jakub Drałus, Michał Więcek, Marek Domin, Adrian Winiarz, Szymon Cużytek, Maksymilian Popek, Gabriel Dziedzic, Robert Barku, Mikołaj Przybylski. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego p. mgr Konrad Warchałowski.


 REJESTR OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW KLAS 1-3 I ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W I SEMESTRZE TUTAJ  

 REJESTR OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW KLAS 4 – 6 W I SEMESTRZE› TUTAJ  

 REJESTR OSIĄGNIĘĆ I SUKCESÓW WYCHOWANKÓW ŚWIETLICY 

 ZNAJDUJE SIĘ W ZAKŁADCE "ŚWIETLICA SZKOLNA" - ZAPRASZAMY   


zabawa 142.jpg m.

Dawid Litwiniec - uczeń klasy 3c zdobył tytuł Laureata I. miejsca w kraju i w województwie podkarpackim w XX Ogólnopolskim Konkursie"ALFIK MATEMATYCZNY". Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowcy Talentów, nad którym patronat objęła Politechnika Wrocławska. Dawid odpowiedział prawidłowo na wszystkie pytania konkursowe. Gratulacje!

Więcej na temat konkursu › TUTAJ.


DSC06342.JPG m

Karol Hadam – uczeń klasy 6a naszej szkoły zajął II miejsce w ogólnopolskim konkursie „H2O TO JEST TO!”, którego organizatorem było Ministerstwo Środowiska. Opiekun: p. Gertruda Gryglewicz.

Więcej na ten temat można przeczytać ›TUTAJ.


 

logo maleW przedmiotowych konkursach organizowanych w br. szkolnym przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty do finału (III - wojewódzki etap) zakwalifikowali się:

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesow!


DSC06282

W międzyszkolnym konkursie plastycznym „Najciekawsza gra planszowa - w krainie zwierząt"nagrodę otrzymała Emilia Widenka z klasy 6a. Opiekun: p. Gertruda Gryglewicz. Organizatorem konkursu była Publiczna Szkoła Podstawowa im. Pauli Montal Sióstr Pijarek w Rzeszowie.

  


2014-12-03.jpg m.

3 grudnia rozstrzygnięto Podkarpacki Konkurs Plastyczno-Literacki "Inni, a jednak tacy sami", którego organizatorem była SP nr 22 w Rzeszowie. Patronat nad konkursem objęli Podkarpacki Kurator Oświaty i Prezydent Miasta Rzeszowa.

II miejsce w kategorii pracy plastycznej otrzymał uczeń klasy IV a - Filip Graba.

Wyróżnienia w tej samej kategorii otrzymali: Miłosz Przybyłowicz kl. IV a oraz Maksymilian Skrzypek III a.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


CAM01065.jpg m.

20 listopada drużyna uczniów z klasy 6c w składzie: Gabriel Boladeres-Kędzior, Eryk Kątnik oraz Mikołaj Przybylski zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych zorganizowanym przez Gimnazjum nr 5 w Rzeszowie. Opiekun drużyny - p. Justyna Horska.


 

Foto.Daria Franek.m14 listopada dwoje uczniów: Daria Serwińska z 5b i Franciszek Sambor z 6b wzięło udział w Konkursie recytatorskim poezji patriotycznej zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 przy Zespole Szkół nr 8 w Rzeszowie. Franek zdobył III miejsce, natomiast Darii jury konkursowe przyznało nagrodę specjalną.

Uczniów do konkursu przygotowała p.Grażyna Cisek.  


DSC04635.JPG-M.

18 października uczniowie naszej szkoły brali udział w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Religijnej w Budach Głogowskich i otrzymali tam wyróżnienie.

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy