Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - V RZESZOWSKI ZLOT OWADÓW
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

V RZESZOWSKI ZLOT OWADÓW

70503265 377775473156738 1112679812821942272 n sko thumb20 września 2019 r. na Bulwarach nad Wisłokiem miał miejsce plenerowy V Rzeszowski Zlot Owadów, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Stowarzyszenie EKOSKOP, a współorganizatorem SKO przy SP 17 w Rzeszowie.

Atrakcją tegorocznej edukacyjnej imprezy był I Podkarpacki Festiwal Klubów Młodego Odkrywcy „Skrzydlatorium”, w ramach którego przygotowano m.in.: różnorodne i ciekawe stoiska przyrodnicze, ekololimpiadę, występyliczne konkursy. Większość uczestników tego wydarzenia miało na sobie barwny strój owada lub jego element. 

Tradycyjnie o godz. 11.59 można było usłyszeć ekologiczny alarm „S.O.S. dla Ziemi”, dzięki budzikom, dzwonkom, kołatkom, gwizdkom, trąbkom, przyniesionym przez uczestników rzeszowskiego „Skrzydlatorium”.

Więcej na ten temat można przeczytać →na naszym szkolnym blogu SKO oraz na stronie Stowarzyszenia EKOSKOP →TUTAJ.

 

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1