Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - PROGRAM EDUKACYJNY „TWOJE DANE - TWOJA SPRAWA" - INFORMACJE BIEŻĄCE
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PROGRAM EDUKACYJNY „TWOJE DANE - TWOJA SPRAWA" - INFORMACJE BIEŻĄCE

         Przypominamy o ogólnopolskim programie edukacyjnym, w którym bierze udział nasza szkoła:

Twoje dane – twoja sprawa. W chwili obecnej klasy VII i VIII na godzinach wychowawczych omawiają zagadnienie szeroko pojętej prywatności. Uczniowie zapoznają się z jej pojęciem z uwzględnieniem spraw związanych z ochroną danych osobowych. Dowiadują się na czym polega prywatność oraz jej poszanowanie. W ramach zajęć każda z klas wypracowuję trzy zasady, z których powstanie Szkolny uczniowski kodeks prywatności.

W czasie wywiadówek w dniu 26.11.2018r. rodzice uczniów naszej szkoły otrzymali informacje na temat programu Twoje dane – twoja sprawa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową gazetką na dolnym korytarzu.

Słowo klucz na grudzień w ramach programu to dane osobowe.

Koordynatorki programu na terenie naszej szkoły: p. Iwona Niedzielska, p. Irena Sitarska

Więcej na temat programu można dowiedzieć się →TUTAJ.

      TDTS logo      promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2  logo SKO             
tekst_efs1