Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - NOWOCZESNE WYPOSAŻENIE NASZEJ SZKOŁY W RAMACH PROGRAMU LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NOWOCZESNE WYPOSAŻENIE NASZEJ SZKOŁY W RAMACH PROGRAMU LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

Laboratoria Przyszłości Nasza szkoła przystąpiła do Programu Laboratoria Przyszłości, w ramach którego otrzymaliśmy wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych wśród naszych uczniów.

Więcej na ten temat można przeczytać →TUTAJ.

Komunikat prasowy dotyczący programu jest dostępny →TUTAJ

Komunikat prasowy na temat otwarcia naboru znajduje się →TUTAJ.

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy