Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - JAK CHRONIĆ DZIECI I MŁODZIEŻ PRZED ZAGROŻENIAMI CYBERŚWIATA
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

JAK CHRONIĆ DZIECI I MŁODZIEŻ PRZED ZAGROŻENIAMI CYBERŚWIATA

Drodzy Rodzice,

polecamy dwa poradniki przygotowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii: „Dzieci w wirtualnej sieci” (→TUTAJ) oraz „Nastolatki w wirtualnym tunelu” (→TUTAJ). Poradniki zawierają informacje na temat zagrożeń cyberświata oraz wskazują, jak zapobiegać problemom.
 
„Powinniśmy chronić dzieci przed uzależnieniem od cyfrowych mediów, 
dbając o to, by dorastały jak najdalej od
  nich.

Dzieci i nastolatki potrzebują do  rozwoju całego świata,

a nie jego nudnej  cyfrowej podróbki”.

 /Prof. dr Manfred Spitzer Cyberchoroby. Jak cyfrowe życie rujnuje nasze zdrowie”/

 

      TDTS logo      promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2  logo SKO             
tekst_efs1