Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - DZIECIĘCY TELEFON ZAUFANIA RZECZNIKA PRAW DZIECKA
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

DZIECIĘCY TELEFON ZAUFANIA RZECZNIKA PRAW DZIECKA

sos dtz page

  Uwaga! W każdy poniedziałek, w godzinach 18-20, przy darmowym całodobowym Dziecięcym Telefonie Zaufania 800 12 12 12, będzie dyżurował radca prawny, który udzieli specjalistycznej pomocy w sprawach cudzoziemców i uchodźców oraz psycholog biegle posługujący się językiem ukraińskim (można też uzyskać wsparcie w języku rosyjskim).

Terminy dyżurów psychologa oraz więcej informacji zamieszczono →TUTAJ.

 

*Щопонеділка чергуватиме юрист спецялвст по законодавству щодо перебування іноземців та біженців

Увага! Починаючи з сьогоднішнього дня, щопонеділка з 18:00 до 20:00, на безкоштовній цілодобовій гарячій лінії для дітей 800 12 12 12 чергуватиме юрисконсульт, який надаватиме спеціалізовану допомогу з питань, що стосуються іноземців та біженців.

У зв’язку з нападом Росії на Україну та напливом біженців до Польщі омбудсмен у справах дітей запустив додаткові години спеціалістів, з якими можна безкоштовно поспілкуватися за телефоном дитячої гарячої лінії 800 12 12 12.

      TDTS logo      promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2  logo SKO             
tekst_efs1