Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - KOMUNIKAT DYREKCJI SZKOŁY DOTYCZĄCY PRÓBNEJ EWAKUACJI

KOMUNIKAT DYREKCJI SZKOŁY DOTYCZĄCY PRÓBNEJ EWAKUACJI

Dyrekcja szkoły informuje, że w dniu 3.11.2021r. o godz. 14.10 przeprowadzono próbną ewakuację.

Z zasadami i procedurami ewakuacji uczniowie zostali zapoznani w poprzednim miesiącu na godzinach wychowawczych.

Działanie przeprowadzono zgodnie z obowiązującym prawem.

Jednocześnie informujemy, że w ewakuacji nie uczestniczyły żadne postronne osoby ani służby mundurowe czy też ratownicze.

M. Leśniak

Dyrektor SP 17