Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - ZWYCIĘSTWO SP 17 W TANECZNEJ BITWIE SZKÓŁ

ZWYCIĘSTWO SP 17 W TANECZNEJ BITWIE SZKÓŁ

DSC02712 m.

18 października 2013 r. w naszym mieście z okazji II urodzin rzeszowskiego „Millenium Hall” odbyła się Taneczna Bitwa Szkół. W konkursie wzięło udział 14 szkół podstawowych oraz 8 gimnazjów.

I MIEJSCE zajęła grupa taneczna z naszej szkoły w składzie

Julia Bieniaszewska, Amelia Gierlicka, Konrad Mikłoś, Michał Orłowski, Wiktoria Dudek, Andżelika Gronko, Paulina Nowak, Zuzia Biłas, Zuzia Jaskółka, Dominika Krzywdzik, Jaś Majcher, Szymon Baran, Julia Śnieżek, Martyna Wapińska, Dagmara Osipowicz, Daria Wawrzaszek, Zuzia Kowalska, Gabrysia Reikowska, Laura Szeliga, Magda Szluz, Maja Kowalska, Klaudia Kroczak, Patrycja Zajączkowska.

Układ choreograficzny: pani Aleksandra Supińska

Opiekun z ramienia szkoły: mgr Justyna Horska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zamieszczonych w Fotokronice oraz filmu z występu uczniów naszej szkoły:  http://www.youtube.com/watch?v=jsUgY555dgA