Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

DSCN7483 m.

Dnia 14 listopada 2013 r. w Zespole Szkół w Malawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród  w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Świeć przykładem – bądź widoczny na drodze – projektowanie  znaczka”. Uczniowie naszej szkoły odnieśli znaczące sukcesy.

I nagroda: Wiktoria Krupa – kl.1b – opiekun p. Bożena Kukułka

III nagroda: Joanna Bolka – kl. 2a  – opiekun p. Mariola Wiśniewska,  p. Joanna Kawa

Wyróżnienia:

• Aleksandra Walewska – kl. 1b – opiekun p. Bożena Kukułka