Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - PASOWANIE NA UCZNIA

PASOWANIE NA UCZNIA

Pasowanie na ucznia m

Dnia 10 października 2012 roku w SP 17 w Rzeszowie odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych.

Pani Dyrektor Barbara Filip i Pani Wicedyrektor Mirosława Leśniak po ślubowaniu oficjalnie przyjęły dzieci do braci uczniowskiej naszej szkoły poprzez dotknięcie każdego symbolicznym, pięknym ołówkiem. W części artystycznej oprócz uczniów ze starszych klas wystąpili również Pierwszoklasiści.

Następnie wszyscy udali się do sal, gdzie na uczniów czekał słodki poczęstunek i niespodzianki przygotowane przez rodziców i w

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości, znajdujących się w Fotokronice.