Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - „POCZTÓWKA DO NIEBA” - KONKURS Z OKAZJI 100. ROCZNICY URODZIN JANA PAWŁA II
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Harmonogram zwrotów podręczników w SP 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie...

 

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie, informujemy, że rozpoczęły się zapisy...

 

Informujemy, że Podstawa programowa w naszej szkole będzie nadal realizowana...

 

Aktualności

„POCZTÓWKA DO NIEBA” - KONKURS Z OKAZJI 100. ROCZNICY URODZIN JANA PAWŁA II

Konkurs m.pocztówka18 maja 1920 roku urodził się Karol Wojtyła, który w 1978 roku został papieżem i przyjął imię Jan Paweł II. Z okazji 100-lecia jego urodzin w Polsce i za granicą odbywają się różnego rodzaju uroczystości.

Nasi uczniowie również chcieli uczcić urodziny Jana Pawła II i wzięli udział w konkursie pt.: Pocztówka do Nieba. Organizatorem tego konkursu jest Muzeum Archidiecezjalne Kardynała Karola Wojtyły w Krakowie.

Na wyniki konkursu musimy poczekać do 20 maja, natomiast już dzisiaj prezentujemy prace naszych uczniów. 

(Tekst: p. Bogumiła Lis)

Zapraszamy do obejrzenia prac, które zostały zamieszczone w Fotokronice →TUTAJ.

 

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1