Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - AKCJA CHARYTATYWNA SK PCK „BĄDŹMY RAZEM - POMAGAJMY”
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Harmonogram zwrotów podręczników w SP 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie...

 

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie, informujemy, że rozpoczęły się zapisy...

 

Informujemy, że Podstawa programowa w naszej szkole będzie nadal realizowana...

 

Aktualności

AKCJA CHARYTATYWNA SK PCK „BĄDŹMY RAZEM - POMAGAJMY”

scan332a m.

Szkolne Koło PCK we współpracy z Zarządem Oddziału Rejonowego PCK w Rzeszowie oraz po uzyskaniu zgody Dyrekcji Szkoły zaprasza do udziału w Akcji Charytatywnej Siedemnastki „BĄDŹMY RAZEM – POMAGAJMY” (w dniach  7 maja - 12 czerwca 2020r.).

 W tych trudnych dla nas wszystkich dniach pamiętajmy o tych z nas, którzy są naprawdę w bardzo trudnej sytuacji. Okażmy potrzebującym oraz sobie wzajemnie pomoc i życzliwość. PRZEKAŻMY SWOJE SERCE!!!

Pomóc możemy przez zakup: środków ochrony osobistej, chemii gospodarczej, żywności długoterminowej i przekazanie tych produktów do Oddziału Rejonowego PCK w Rzeszowie przy ul. Sobieskiego 4 /2. W/w artykuły zbierane tam będą we wtorki i piątki w godz. 9.00 – 12.00.

Przekazując swoją pomoc prosimy o zgłoszenie, że jest to AKCJA CHARYTATYWNA SIEDEMNASTKI!

(Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną nie możemy jej bezpośrednio zorganizować w szkole).

Zebrane produkty zostaną przekazane przez Oddział Rejonowy PCK ludziom będącym w potrzebie!!! 

 UDZIAŁ W AKCJI JEST DOBROWOLNY! 

Koordynatorem akcji i organizatorem z ramienia SP 17 jest pani Katarzyna Kawalec - opiekun SK PCK oraz uczniowie - członkowie SK PCK.

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1