Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - „SZAROTKA” - 2. NUMER SZKOLNEJ GAZETKI
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Harmonogram zwrotów podręczników w SP 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie...

 

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie, informujemy, że rozpoczęły się zapisy...

 

Informujemy, że Podstawa programowa w naszej szkole będzie nadal realizowana...

 

Aktualności

„SZAROTKA” - 2. NUMER SZKOLNEJ GAZETKI

Szarotka 2. nr

Kilka słów od redakcji!

Witamy po raz drugi wszystkich czytelników nowego czasopisma szkolnego!
Mimo trudnej sytuacji spowodowanej koronawirusem, id
ąc za podszeptem naszego Redaktora Naczelnego, postanowiliśmy zakasać rękawy i wydać kolejny numer „Szarotki”. Znajdziecie w nim informacje o wydarzeniach, które miały miejsce jeszcze przed wybuchem pandemii, niezbędny w chwili obecnej dekalog bezpieczeństwa, recenzje najciekawszych książek, filmów, a także opis ostatniej wyprawy Szkolnego Koła PTTK, dowiecie się też po co Wam talent, a także odnajdziecie na naszych łamach kartki z pamiętnika… czyje? Musicie przeczytać sami. Jak zwykle w tej literackiej podróży będzie towarzyszył nam dzielny Siedemnastek. 

Zatem, nie marnujcie ani chwili i już teraz zapoznajcie się z treścią naszych artykułów. Wystarczy kliknąć →TUTAJ

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1