Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - OGÓLNOPOLSKA AKCJA „WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI”

OGÓLNOPOLSKA AKCJA „WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI”

3W dniach od 18 do 21 lutego, w naszej szkole już po raz siódmy, odbyła się akcja: Wyślij pączka do Afryki". Celem tej akcji było wsparcie projektów Fundacji Kapucyni i Misje. Informacje na temat tych projektów oraz koszty z nimi związane można znaleźć na stronie Organizatora →TUTAJ.

W tym roku udało nam się sprzedać aż 1490 pączków.  Zdjęcia z naszej akcji można zobaczyć →TUTAJ.

Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy wsparli naszą akcję i kupowali pączki. Dziękujemy!