Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - „PRAWO W SZKOLE” - KOLEJNE SPOTKANIE Z RADCĄ PRAWNYM
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oferta ubezpieczenia NNW dla dzieci (rok szkolny 2020-2021) jest dostępna...

 

 PLAN LEKCJI na rok szkolny 2020/ 2021 jest dostępny →TUTAJ....

 

Zarządzenie Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im. 21...

 

Aktualności

„PRAWO W SZKOLE” - KOLEJNE SPOTKANIE Z RADCĄ PRAWNYM

Obraz1Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie wyszła z nową formułą akcji „Prawo w szkole”, celem której jest wprowadzanie uczniów w sprawy prawne dotyczące cyberprzestępczości, a w tym m.in. praw autorskich, mediacji rówieśniczych i innych.
21 lutego uczniowie klas 6b i 7a uczestniczyli w kolejnym pilotażowym spotkaniu z radcą prawnym. Tematem warsztatów tym razem były „Mediacje rówieśnicze pomocne w rozwiązywaniu szkolnych waśni” oraz zagrożenia wynikające z nieznajomości prawa.
Organizator spotkania: p. Marta Pomes

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1