Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - AKCJA „WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI” 2022

AKCJA „WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI” 2022

paczek2022baner Od najbliższego poniedziałku - 28 lutego nasza szkoła już tradycyjnie włączy się w akcję: „Wyślij pączka do Afryki”.

Będziemy w naszej szkole sprzedawać pączki od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem środy popielcowej.

Kupując pączka wesprzemy budowę studni w Afryce oraz podarujemy afrykańskim dzieciom ciepły posiłek i kolejny rok nauki w szkole.

Ponieważ chcemy również pomóc potrzebującym ludziom z Ukrainy część zysku ze sprzedaży przekażemy na ten cel.

Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie internetowej organizatora →TUTAJ.