Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - DZIEŃ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH I BEZPIECZNEGO INTERNETU
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oferta ubezpieczenia NNW dla dzieci (rok szkolny 2020-2021) jest dostępna...

 

 PLAN LEKCJI na rok szkolny 2020/ 2021 jest dostępny →TUTAJ....

 

Zarządzenie Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im. 21...

 

Aktualności

DZIEŃ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH I BEZPIECZNEGO INTERNETU

uodo tdts logo color rgbW dniach od 3 do 7 lutego 2020r. podjęto w naszej szkole szereg inicjatyw związanych z Dniem Ochrony Danych Osobowych oraz Dniem Bezpiecznego Internetu. Dzień Ochrony Danych Osobowych przypada na 28. stycznia, jednakże jego obchody z powodu ferii miały miejsce później. Dzień Bezpiecznego Internetu to wtorek 11. lutego. Oba te dni połączono ze sobą ze względu na zbliżoną problematykę.

Więcej na ten temat można przeczytać →TUTAJ.

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1