Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - DZIEŃ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH I BEZPIECZNEGO INTERNETU

DZIEŃ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH I BEZPIECZNEGO INTERNETU

uodo tdts logo color rgbW dniach od 3 do 7 lutego 2020r. podjęto w naszej szkole szereg inicjatyw związanych z Dniem Ochrony Danych Osobowych oraz Dniem Bezpiecznego Internetu. Dzień Ochrony Danych Osobowych przypada na 28. stycznia, jednakże jego obchody z powodu ferii miały miejsce później. Dzień Bezpiecznego Internetu to wtorek 11. lutego. Oba te dni połączono ze sobą ze względu na zbliżoną problematykę.

Więcej na ten temat można przeczytać →TUTAJ.