Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - NASZA POMOC DLA RZESZOWSKIEGO SCHRONISKA "KUNDELEK"
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
IMAGE

  Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 26.06.2020 r....

 

Informujemy, że na stronie internetowej Urzędu Miasta dostępna jest...

 

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie, informujemy, że rozpoczęły się zapisy...

 

Aktualności

NASZA POMOC DLA RZESZOWSKIEGO SCHRONISKA "KUNDELEK"

004

W naszej szkole w dniach 9-19 grudnia 2019 r. trwała zbiórka karmy dla schroniska „Kundelek” (→foto.). Dzięki dużemu zaangażowaniu uczniów oraz rodziców udało się zebrać ponad 70 kg różnorodnej karmy dla psów i kotów (→foto.). Przed przerwą świąteczno-noworoczną uczniowie wraz z opiekunami akcji: p. Anną Kielar i p. Magdaleną Koziarz przekazali schronisku zebraną karmę (→foto.). Szkoła w podziękowaniu otrzymała pamiątkowy dyplom.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce!

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1