Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - NASZA POMOC DLA RZESZOWSKIEGO SCHRONISKA "KUNDELEK"
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

23.01.2020r. Planowany zakup tuszy i tonerów w 2020 roku do Szkoły Podstawowej Nr...

 

22.01.2020r. Planowany zakup środków czystości w 2020 roku do Szkoły Podstawowej...

 

W poniedziałek 27 stycznia 2020r. w naszej szkole odbędą się...

 

Aktualności

NASZA POMOC DLA RZESZOWSKIEGO SCHRONISKA "KUNDELEK"

004

W naszej szkole w dniach 9-19 grudnia 2019 r. trwała zbiórka karmy dla schroniska „Kundelek” (→foto.). Dzięki dużemu zaangażowaniu uczniów oraz rodziców udało się zebrać ponad 70 kg różnorodnej karmy dla psów i kotów (→foto.). Przed przerwą świąteczno-noworoczną uczniowie wraz z opiekunem akcji - p. Magdaleną Koziarz przekazali schronisku zebraną karmę (→foto.). Szkoła w podziękowaniu otrzymała pamiątkowy dyplom.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce!

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1