Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - NASZ UDZIAŁ W TEGOROCZNEJ OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI "TAK.POMAGAM!"

NASZ UDZIAŁ W TEGOROCZNEJ OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI "TAK.POMAGAM!"

m.20191210 202106Już kolejny rok nasza szkoła brała udział w Ogólnopolskiej Akcji Caritasu: „Tak. Pomagam!”. Przez dwa dni 6 i 7 grudnia nasi uczniowie oraz nauczyciele pełnili dyżur w sklepie Lidl przy ulicy Hetmańskiej. Dzięki hojności wielu ludzi udało nam się zebrać bardzo dużo produktów żywnościowych. Zbiórka ta miała na celu wsparcie osób starszych, samotnych i dotkniętych różnymi życiowymi kryzysami w przygotowaniu do świąt.  Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się  w tą akcję. (Tekst: p. Bogumiła Lis)