Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - SPOTKANIE Z RADCĄ PRAWNYM
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
IMAGE

  Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 26.06.2020 r....

 

Informujemy, że na stronie internetowej Urzędu Miasta dostępna jest...

 

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie, informujemy, że rozpoczęły się zapisy...

 

Aktualności

SPOTKANIE Z RADCĄ PRAWNYM

20191122 m.104701

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie przygotowała nową formułą akcji „Prawo w szkole”, celem której jest wprowadzanie uczniów w sprawy prawne dotyczące cyberprzestępczości, a w tym m.in. praw autorskich, mediacji rówieśniczych.

20 listopada br. uczniowie klas 6b i 7a uczestniczyli w pierwszym pilotażowym spotkaniu z radcą prawnym. Aplikant p. Mirosław Stecko opowiedział uczniom o zagrożeniach wynikających z nieznajomości prawa. Spotkanie zorganizowała p. Marta Pomes.

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1