Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - ZBIÓRKA SZKOLNEJ DRUŻYNY ORLĄT

ZBIÓRKA SZKOLNEJ DRUŻYNY ORLĄT

m.orletaMiło nam poinformować, że jedna z ostatnich zbiórek Szkolnej Drużyny Orląt odbyła się w towarzystwie wyjątkowych gości. Wśród nich był inspektor ZS Strzelec pan Henryk Klimek, a także pani dyrektor naszej szkoły Mirosława Leśniak. W trakcie jej trwania nasze Orlęta miały okazję przećwiczyć musztrę oraz zostały obdarowane koszulkami (→foto.), które ufundował ZS Strzelec – za co serdecznie dziękujemy !!!

Szkolnymi opiekunami drużyny są panie: Agata Napiórkowska i Bogumiła Lis.