Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - WYPOMINKI SZKOLNE 2019
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wywiadówki online dla rodziców uczniów klas 1-8 odbędą się 01...

 

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie, informujemy, że rozpoczęły się zapisy...

 

Informujemy, że Podstawa programowa w naszej szkole będzie nadal realizowana...

 

Aktualności

WYPOMINKI SZKOLNE 2019

20191109 m.104101W dniu 7 listopada w Kościele Chrystusa Króla w Rzeszowie odbyły się Wypominki Szkolne. Było to spotkanie modlitewne dla wszystkich szkół rzeszowskich. Uroczystości tej przewodniczył ks. bp Edward Białogłowski. Uczestniczyli w niej przedstawiciele Kuratorium Oświaty, dyrektorzy szkół oraz nauczyciele (→foto.). Podczas Mszy Świętej uczniowie złożyli karty wypominkowe, na których były wypisane imiona i nazwiska zmarłych nauczycieli, uczniów i pracowników szkół. Po Mszy Świętej odbyła się procesja za zmarłych.

W wydarzeniu tym wzięła udział delegacja z naszej szkoły, którą reprezentowali uczniowie: Michał Murias i Kamil Grzelak z klasy 7c, Piotr Ślączka z klasy 6b, Vanessa Bieda z klasy 5a i Malwina Kocój z klasy 6d, a opiekę nad uczniami sprawowała p. Bogumiła Lis.  Te Wypominki to szczególna okazja do okazania wdzięczności tym, którzy byli pośród nas i odeszli.  (Tekst: p.B.Lis)

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1