Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - „OWOCOWY ZAWRÓT GŁOWY”
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wywiadówki online dla rodziców uczniów klas 1-8 odbędą się 01...

 

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie, informujemy, że rozpoczęły się zapisy...

 

Informujemy, że Podstawa programowa w naszej szkole będzie nadal realizowana...

 

Aktualności

„OWOCOWY ZAWRÓT GŁOWY”

IMG 20191107 m.093503W ramach realizowanych w naszej szkole ogólnopolskich programów: „OWOCE W SZKOLE” i „ŚNIADANIE DAJE MOC” w czwartek 7 listopada 2019r. odbyła się szkolna akcja promująca zdrowe odżywianie „OWOCOWY ZAWRÓT GŁOWY, EGZOTYCZNY I KRAJOWY”.

Cała szkolna społeczność chętnie uczestniczyła w licznych prozdrowotnych działaniach, takich jak: konkurs plastyczny dla klas 0-3 „Niezwykłe owoce świata” (wyniki konkursu →TUTAJ), konkurs plastyczno–językowy dla klas 1- 3, test w języku angielskim dla klas 4-8, pogadanka dietetyka.

Wielu uczniów przebrało się za owoce, dla nich tego dnia obowiązywała zasada: KTO PRZEBRANY - NIE PYTANY. Prezentacja najciekawszych ubiorów miała miejsce na dolnym korytarzu (→foto.).
Każda klasa przygotowała także plakat poświęcony zaletom danego owocu (→foto.). 

Wszystkie klasy wykonały również smaczne i zdrowe sałatki (→foto.)  oraz mandale z owoców (→foto.), które następnie zostały zaprezentowane na stole w holu szkoły (→foto.). O wyznaczonej porze można było skosztować tych owocowych smakołyków (→foto.)

Tego dnia uczniowie z chęcią podchodzili do… tablicy, na której znajdowała się przygotowana przez najstarszych kolegów mapa przedstawiająca pochodzenie owoców (→foto.).

Owocową akcję zorganizowały szkolne zespoły: ds. Promocji Zdrowia i Promocji Szkoły, a jej koordynatorem była p. Bożena Kukułka (→foto.).

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1