Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - WYCIECZKA DO WIŚNICZA I BOCHNI

WYCIECZKA DO WIŚNICZA I BOCHNI

IMG 2525W dniu 24 października 2019 roku uczniowie naszej szkoły udali się na wycieczkę do Wiśnicza i Bochni. Wyjazd był nagrodą dla uczniów, którzy otrzymali Puchar Dyrektora Szkoły za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie w roku szkolnym 2018/2019. Wyróżnionym uczniom towarzyszyła w wycieczce klasa IV B. W programie wycieczki było zwiedzanie zamku rycerskiego w Wiśniczu, a następnie zwiedzanie kopalni soli w Bochni (→foto.).

Po całym dniu pełnym wrażeń uczniowie wrócili zadowoleni do domów. Organizatorami wyjazdu były: pani Dyrektor Szkoły Mirosława Leśniak oraz wychowawczynie klasy IV B pani Lidia Gawryś i pani Agnieszka Gawlik.