Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - WYCIECZKA Z OKAZJI TYGODNIA WYCHOWANIA

WYCIECZKA Z OKAZJI TYGODNIA WYCHOWANIA

DSC05630m. 2W związku z mijającym Tygodniem Wychowania, nasi uczniowie (z klas IV-VIII) razem z katechetami, już tradycyjnie wyruszyli na wycieczkę. W tym roku odwiedzili Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu, gdzie podczas Mszy Świętej modlili się za nauczycieli i uczniów całej naszej szkoły (→foto.). Po Mszy Świętej usłyszeli historię objawień Matki Bożej z La Salette i zwiedzili plac sanktuaryjny (→foto.).

Po posiłku pojechali do Muzeum Lizaków w Jaśle (→foto.). Poznali tam sposób wyrabiania tych słodyczy (→foto.i każdy z uczniów mógł samodzielnie wykonać lizaka według własnego pomysłu (→foto.).