Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - WYCIECZKA Z OKAZJI TYGODNIA WYCHOWANIA
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty -...

 

Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie informuje, że...

 

Szkoła Podstawowa Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie informuje, że od...

 

Aktualności

WYCIECZKA Z OKAZJI TYGODNIA WYCHOWANIA

DSC05630m. 2W związku z mijającym Tygodniem Wychowania, nasi uczniowie (z klas IV-VIII) razem z katechetami, już tradycyjnie wyruszyli na wycieczkę. W tym roku odwiedzili Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu, gdzie podczas Mszy Świętej modlili się za nauczycieli i uczniów całej naszej szkoły (→foto.). Po Mszy Świętej usłyszeli historię objawień Matki Bożej z La Salette i zwiedzili plac sanktuaryjny (→foto.).

Po posiłku pojechali do Muzeum Lizaków w Jaśle (→foto.). Poznali tam sposób wyrabiania tych słodyczy (→foto.i każdy z uczniów mógł samodzielnie wykonać lizaka według własnego pomysłu (→foto.).

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1