Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - NASZ UDZIAŁ W „BREAKOUT DAYS 2019”
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Harmonogram zwrotów podręczników w SP 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie...

 

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie, informujemy, że rozpoczęły się zapisy...

 

Informujemy, że Podstawa programowa w naszej szkole będzie nadal realizowana...

 

Aktualności

NASZ UDZIAŁ W „BREAKOUT DAYS 2019”

68791900 1632940913508142 3588090269775429632 n„KIEDY BYŁEM MAŁYM CHŁOPCEM” - słowa tej piosenki wyśpiewali 14 września 2019r. uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem p. Katarzyny Kawalec przed pomnikiem Tadeusza Nalepy przy ul. 3 Maja w Rzeszowie. Uczniom towarzyszył zaprzyjaźniony zespół muzyczny „ŚLAD” oraz kilkudziesięciu gitarzystów i ok. 100 – osobowa publiczność. Niektórzy piosenkę grali na ustnych harmonijkach. „Graniu dla Nalepy” przewodniczył gitarzysta Robert Lubera, lider zespołu Nie-Bo, który przed laty miał okazję grać z Tadeuszem Nalepą. 

Wspólne śpiewanie i granie m.in. z nauczycielami naszej szkoły (p. Martą Kozubska, p. Ireną Sitarską, p. Agnieszką Ciąpałą oraz p. Joanną Bazan - Witwicką), rodzinami naszych uczniów, mieszkańcami Rzeszowa oraz gośćmi naszego miasta odbyło się w ramach festiwalu Breakout Days (→foto.).

Krótką relację prezentującą występ naszych uczniów na tegorocznym Breakout Days można było zobaczyć w głównym wydaniu Teleexpressu w niedzielę 15 września.

Film z tego wydarzenia można też obejrzeć klikając →TUTAJ, a zdjęcia m.in. na portalu informacyjnym RZESZÓW NEWS (artykuł Kiedy byłem małym chłopcem”. Rzeszów zagrał dla Nalepy).

 

 

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1