Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - NASZA SZKOLNA KASA OSZCZĘDNOŚCI PONOWNIE NAGRODZONA

NASZA SZKOLNA KASA OSZCZĘDNOŚCI PONOWNIE NAGRODZONA

SKO.logo.m

Dzielimy się z Wami radosną wiadomością, że nasza „Siedemnastka” znalazła się w gronie najaktywniejszych szkół w Polsce uczestniczących w programie SKO (Szkolne Kasy Oszczędności).

Otrzymaliśmy nagrodę II stopnia w regionalnym konkursie dla szkół i nauczycieli za działalność naszej SKO w roku szkolnym 2018/ 2019, przyznaną przez PKO Bank Polski.

Także i w tym roku szkolnym zachęcamy do systematycznego odwiedzania naszego Bloga SKO →TUTAJ.