Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 W NASZEJ SZKOLE
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Harmonogram zwrotów podręczników w SP 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie...

 

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie, informujemy, że rozpoczęły się zapisy...

 

Informujemy, że Podstawa programowa w naszej szkole będzie nadal realizowana...

 

Aktualności

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 W NASZEJ SZKOLE

IMG 20190902 110411 Nowy rok szkolny się zaczyna

 Już czeka szkoła i koledzy

 I w książkach – zasób nowej wiedzy.

                               Witaj szkoło, oto wracamy! 

   2 września w Naszej Szkole odbyła się uroczysta inauguracja Roku Szkolnego 2019/2020. Uroczystość miała wyjątkowy charakter, ponieważ tego dnia stanowisko dyrektora szkoły objęła pani Mirosława Leśniak, natomiast wicedyrektorem została pani Elżbieta Babiarz. Uczniowie bardzo serdecznie powitali nowe panie Dyrektor, życząc jak najlepszej współpracy z nauczycielami, rodzicami, wszystkimi pracownikami szkoły i przede wszystkim z uczniami. Ciepłe słowa powitania wygłosił również przewodniczący Rady Rodziców, pan Łukasz Porys.

 ,,Do krainy wiedzy drzwi Wam otwieramy” 

   Tego dnia w sali gimnastycznej miało również miejsce uroczyste Pasowanie na Ucznia (→foto.). Pani Dyrektor skierowała gorące słowa powitania w stronę uczniów, rodziców, grona pedagogicznego, a w szczególności powitała nowo przybyłych uczniów, którym życzyła przyjemności i satysfakcji w zdobywaniu wiedzy.

   Następnie uczniowie klas: 5d, 6b, 6d, 6e oraz 7ai pod kierunkiem pani Małgorzaty Wisz zaprezentowali montaż słowno-muzyczny, w którym w sposób wesoły i dowcipny zachęcali i ośmielali dzieci do chodzenia do szkoły, do nauki i zabawy. Jako solistki wystąpiły uczennice: Ines Padiasek z klasy 6d oraz Aleksandra Kulikowska z klasy 7c. Po części artystycznej dzieci zebrały się wokół swoich wychowawców, wprowadzony został poczet sztandarowy i odbyło się uroczyste ślubowanie (→foto.), a zaraz po nim panie Dyrektor przy pomocy dużych symbolicznych ołówków szkolnych, mianowały kolejno wszystkie dzieci (→foto.) na Uczniów Szkoły (→foto.). W tym czasie rodzice robili pamiątkowe zdjęcia. Po zakończeniu pasowania pani Dyrektor zaprosiła pierwszoklasistów pod opieką wychowawców oraz rodziców na spotkania poszczególnych klas w wyznaczonych salach.    (Tekst: p. M.Wisz)

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1